testislerin aynı seviyede olmaması

bir çok erkeğin aynada kendine bakarken farkettiği olaydır. paniğe gerek yok. don't push the button yani. testisler zaten aynı hizada olmazlar. biri birinde 1-2 cm ya yukarıda veya aşağıdadır. ikisi aynı seviyede olsaydı sürtünmeden dolayı spermler ölürdü. yani normal anatomik yapı böyledir.
emip uzatıp eşitleyecek birine ihtiyaç duyulur. hep gereksinim duymaz mıyız hızlı giden hayatımızı dokunuşuyla dizginleyecek, azgınlığımızı tatlı öpücüklerle kontrol altına alacak, testislerin dengesini kurup bizi bir ayarda tutacak ve bunu düzenli aralıklarla yapıp vücuttaki sıvı dengesini de sağlayacak birine. o balans ayarı o kadar hassastır ki; doğru yapıldığında artık o penis ne sağa ne sola yatar, hep başı dik şekilde dengede kalır.
çocukken buna çok üzülürdüm. kanser falan olduğumu düşünürdüm. hatta psikolojik olarak ağrımaya bile başlamıştı. mayo clinic'ten falan hastalık bakıyorum sürekli. aslında o yıllar gey olduğumu keşfetmeye başlamıştım ve normal şekilde kadınlara kalkmadığı için penisimle kafayı bozmuştum. neyse doktora gittim. adam elle muayene etti, ona kalkmadı tabii, bir şey yok dedi. ben ağrıyor falan diyince ultrasonda bakalım bir de ne olur ne olmaz dedi. neyse baktık, bir şeyim yokmuş. doktor bunu dedikten yarım saat sonra tüm ağrılarım kesildi.