the cabin in the woods

5 arkadaşın bir kulübeye haftasonunu geçirmek için giderler. her şey normal gençlik korku filmleri gibi olsa da başlarda, film ilerledikçe aslında hiçbir şeyin öyle olmadığı, aklınıza bile gelmeyecek olaylar meydana gelir. başrollerini chris hemsworth ve kristen connolly paylaşıyor. aşırı tempolu, aksiyonlu ve gerilimli.

bu da fragmanı.
--- spoiler ---
fragmanın da spoiler vardır bu filmin, izlemeyenlerin izlememesi tavsiye olunur.


--- spoiler ---
kesinlikle izlenmesini tavsiye ettiğim, başlarda klişenin dibine vurduğu; ama sonra inanılmaz sıra dışı olan, 'insanlar kendi kaderini kendi seçer, ölümü bile.' mantığının ilerlediği bir korku - gerilim filmidir.
"öncelikle hollywood endüstrisinden özür dileyerek sözlerime başlamak istiyorum… bugüne dek bir grup gencin toplaşıp bir yerlere gidip teker teker hakkın rahmetine kavuştuğu korku (! ) filmlerine hep attım tuttum ve her sene inatla böyle en az bir film piyasaya süren hollywood’u hep eleştirdim… affet beni hollywood…

bilemedim; ara ara böyle; salak ama yakışıklı popüler futbolcu; sarışın, güzel ama yine salak edepsiz kız, sarışın olmayan edepli ve zeki esas kız, ot içip komik şeyler söyleyen inek çocukların katledilmezse dünyanın sonunun geleceğini, hepimizin öleceğini niye söylemediniz…!!!
sırf bu yüzden inatla her yıl bir grup gencin katledildiği filmler çeken hollywood; ben seni konu sıkıntısı çektiğin için habire böyle gençleri kesip doğruyorsun sanmıştım; bileeeemedim, bileeeeemedim. yine dünyayı kurtardın hollywood “kahramanimsin” "