the recess

zamanında atvde dinsey kuşağında yayınlanan konusu ve karakterleri bakımından en başarılı çizgi filmlerden biridir.
şu an böyle güzel çizgi filmler yayınlanmıyor olması çocuklar için büyük kayıp. ne öyle şimdilerde ben10ler falan ağzının tadını bilmiyor şimdiki çocuklar. nefes almadan izlerdim bu çizgi filmi hatta geçen sene yine buldum biryerlerden indirdim aynı tadı bir daha aldım. introsu hala hafızamdadır.

http://www.moviewallpaper.net/wpp/recess_tv_wallpaper_2_1024.jpg
http://www.disneypicture.net/data/media/190/recess_1024_toon.jpg
büyük bir keyifle izlerdim. keşke yine yayınlansa dediğimdir.
bir bölümde, buradaki gözlüklü kızın çantasına bir şey oluyordu, daha sonra kız konuşamamaya başlıyordu falan. ben de o kızın hep çantası ile konuştuğunu sanardım öyle olunca. *
videolarını gördükçe hala izlerim. ne güzel günlermiş öyle.
bir keresinde küfür yerine anlamsız bir sözcük olan whomps sözcüğünü kullandıkları için mahkemelik olmuşlardı. aklımda kalan birkaç bölümden biri.

https://www.urbandictionary.com/define.p...

italyan asıllı ashley spinelli favorimdi:4 ashley'den oluşan kızlar grubu spinelli'yi de aralarına almak istiyorlardı. *ashley's grubunun sarışın üyesi her yıl kutladıkları geleneksel mor günü unuttuğu için takımdan atılıyordu. inek bir kız olan, çap bacaklı, dört-göz * gretchen grundler ile takılıyordu.hatırladığım kadarı ile bunlar hep dördüncü sınıftı.ve son olarak ispiyoncu randall: