toplu taşımada dikkat çeken yoğun pis göt ya da am kokusu

bilhassa metrobüste ayar olduğum durum. kokarcamsı insanlar bunlar.

duş alma alışkanlığı olmayan ve su ile sabuna dokunmayan pis yurdum insanının toplu yaşama alanlarına tecavüz etmesinin bir şekli bu. bunu haklı gösteren bir durum olmadığı gibi bu denli yoğun bir pis göt kokusu ya da am kokusu ciddi anlamda sinir bozucu. yıkanın kardeşim adamı sinir etmeyin demekten beynim yanmak üzere.

gidip sigaraya 10 lira veren ya da latteye şuna buna 20 lira sayan algının; 1 liradan satılan 1 kalıp sabunu almak istemeyişini asla anlayamayacağım.
halk tuvaletlerinin bile bazen daha temiz kokması gerçeği ile ürperir insan.
- bi saniye ben kusup geliyorum. iğrenç mi iğrenç bi durum. la madem dışarı çıktın bi duş al be insaf yani. hadi topluma saygın yok, kendine biraz saygın olsun arkadaşım.
izban'da* yıllarca keçi kokusu sandığımız kokuyu tanımlayan başlık.
sadece toplu taşıma mı?ofiste bile var. siz hiç bir kadına "kardeşim am kokuyorsun?hasta olabilir misin?regl olduğunu düşünmüyorum çünkü genelde hep kokuyorsun.sana doktor randevusu alalım mı?" demek zorunda kaldınız mı a dostlar.

yahu sene 2016-2017 her yerde tüm bilgiler var,artık kokmamak için bir adım da sen at. bir de sevgilisi vardı.

rabbim sen aklımı koru.
sadece toplu taşıma değil insanların toplandığı her yerde var bu kokudan.cami ve mescitler de buna dahil.geçen ay bir mescide girdim girşimle çıkışım bir oldu.bu kadar yoğun ayak ve ter kokusunu en son asker de görmüştüm.
günde beş kere yıkanan o ayak nasıl kokuyor ? ibadet için gerekli temizlik şartlarını bu müminler niye düşünmüyor ?
ben senin iğrenç ayak kokunu çekmek zorundamıyım pislik!!