türk gayleri

garip insanlardır aslında.mesela hepsi de güzel bir aşk özlemiyle yanıp tutuşurlar,doğru adamı ararlar ama gel gör ki kendileri doğru adam olamazlar. kanka ayağına yatıp,sikişecek adam bulamadıklarında,birbirleriyle sevişirler,alkollüydük bahanesine sığınıp.

eğlencelidirler ama bir nokta da sıkıcı gelmeye başlarlar insana.

ortalama olarak çirkindirler.

bir erkeği onların gözünde kıymetli yapan aklı,dünya görüşü,enerjisi değil kaslarıdır
kendisini doğru sananların çarpıştığı bir arenada kaçınılmaz bir ön yargı ile hatta herkese ön yargı ile yanaşmaları türk gaylerinin tipik bir davranışıdır. tanımaya çalışmak yerine kendi gözlemleri üzerinden kişiye ya da kişilere kalıplar hazırlar ya da beklentilerine cevap vermeyeceğini düşünmeyerek kısa bir süre içinde harcarlar. (bkz: hayat her yerde aynı skorda)
sık sık yaptıkları yurt dışı çıkartmalarında ülkemizi başarıyla temsil eden gaylerdir. profilleri süsleyen fotoğraflarda her ne kadar sadece tarihi atmosfer koklanmış görünse de esasında ne güller kokladıkları aşikar.
biriyle ilişkim olmadan onunla yatmam diyip türk kızlarına selam çakan tiplerdir.

(bkz: hadi ordan)
hiç yurt dışında bulunmadığım için diğer ülke gaylerini bilemem ama burada gözlemlediğim kadarıyla türkiye'de ki gaylerin çoğu olaya sadece cinsellik açısından bakıyor. aşk istiyorum, beraber yaşayacağım, yaşlanacağım birini istiyorum diyorlar ilk fırsatta biriyle düzüşüyorlar ki o ''biri'' asla bir olarak kalmıyor ''birileri'' oluyor. hiç yapmadım öyle birşey aklım yerinde olduğu sürecede yapmıycam.. kimsenin hayatına karışamam ama istediğin gerçekten sevgi,saygı,düzgün bir birliktelik değilse ona göre konuş,davran. illa aşk yaşamak zorunda değilsin. doya doya sevişeceğim birini arıyorum,sevgili olmak istemiyorum de, uyan varsa gelsin. açık ol canımı ye.