türk tipi gay

adına istatistiksel veri çıkarılsa sayfalar alacak gaydir. gel gör ki ülke toprakların baş tacı gay'idir. şimdi gavurlar düşünsün. yesss!
"biz bize benzeriz", dedirten.
bir kaç genelleme yapacağım dedim aklıma bir şey gelmedi. en basitinden mesela ben melezim. türk diye kodladığımız adamlarda laz veya kürt olabilir. bence genelleme yaparken türkiye halkları tipi gay olsa daha iyi olur. gecenin sonunda hepimiz aynı bokun lacivertiyiz.
anti-tez üretirken bile damarlarına kadar işlemiş "genelleme" yönteminden vaz geçmeyendir muhtemelen..*

çok şey yapmamak gerek, düşünsene kendi küçücük dünyasını kocaman bir evren sanıp, içine sığamayacağı için dert yanıyorken, dışarıdan gözlemlendiği kadarı ile yargılanması... ah ne korkunç..öncelikle şekilcidir.
iki lafın belini kıralım demez
dış görünüş çekici gelirse kul köle olmaya hazırdır.tersi durumdaki insanı domuz gibi görür.
bir avrupalı,amerikalı geyler gibi değillerdir.
tanışma sitelerindeki durumları böyle.
görmemiş gaydir. hani derler ya sonradan görme diye. hah işte bizim gayler aynen böyle anacım. hepsi sonradan görme. öyle abartı, öyle nahoşlar ki bazen erkek olduklarını unutabiliyorlar. yazık valla. ama onların da suçu değil tabi bu. napsınlar ki yani ataerkil bir toplumda yetişmiş olmanın sonuçları bunlar. ne çok yadırgamak ne de çok irdelemek gerek. neyse düzelirler elbet bir gün de biz görmeyiz o zamanları.