twitterdan kendine erkek beğenmek

loser,artık etraftan,profil sitelerinden ümidini kaybetmiş bir gay davranışıdır.

anam sabah bir kalktım.sporumu yaptım,duşumu aldım,kahvaltımı yaptım.bir giyindim ama jilet gibi görecekseniz,siyah dar kesim bir takım elbise,bembeyaz gömleğim,bordo kravatım,kaşe pardesüm,parfümlendim,kremlendim,hiç işe yaramasa da sırf iş adamları gibi görüneyim diye aksesuar olarak taşıdığım çantamı da aldım.aynada baktım kendime,"öfff çok yakışıklısın lan,kendime tecavüz edesim var"dedim.geç kaldığımı anlayıp,servise de koşuyorum ara yollardan ama göreceksiniz,nasıl havalıyım.aa burnumdan kıl aldırmıyorum.

bindim servise,herkese gülümsüyorum falan ama kimsenin aldırdığı yok.millette 5 karış surat,bir uyuklama hali,sanarsınız anacım tüm dünyanın yükü bizim servistekilerde.kimse siklemiyor falan,bir tek bir abla var bizim işyerinde,böyle evde kalmış,her gün full makyaj işe gelen bir abla,o karşılık verdi selamıma..ona sıcacık gülümseyip,allahtan da yakışıklı bir koca diledim içimden müyesser abla için.neyse psk2 umursama diğer götlekleri,kimsenin senin moralini bozmasına izin verme dedim. cam kenarına geçip,yol boyu düşündüm camdan yolları seyrederek,insanlar birbirinin hayatına neden girer,neden çıkar,neden kötü şeyler yaşanır..şaka lan şaka,işe gidene kadar,önde uyuklayan abiden mi etkilenmişim nedir,anam işe varana kadar uyumuşum fosur fosur.neyse işe vardım,yavaş yavaş yürüyorum,aaa bir baktım platonik aşkım 22lik çıtır.neyse öptük falan birbirimizi.neyse ayrıldık,"üfff lanet olsun çok yakışıklı,çok tatlı bu çocuk.",bir sevgilim olacaksa aynı bunun gibi olmalı.

girdim çalıştığım birime,oturdum masama.twitter falan açık. böyle geziyorum gay twitter hesaplarında.ortak arkadaşlara falan bakıyorum..zaten varya şu biz gaylerin böyle sırf kısmet için internette harcadığı vakitleri,başka yerde kullansaydık şimdiye aya çıkmıştık. neyse işte fotoğrafı açık olanların fotoğraflarına bakıyorum.gezerken,gezerken anam bir de ne göreyim,ooooofff. bir çocuk ki,o nasıl bir gülüştür,o nasıl bir fiziktir,o nasıl bir cool bir duruştur.neyse dedim psk2 kaçırma bunu,hemen takibe aldım,biraz mesajlaştık hal hatir olayı,çok mütevazi olduğunuda anladım kısmen.psk2 bir şeyler yap falan tavla bunu dedim içimden.o an çalışmam gerektiğini hatırlayıp,işe döndüm.

çalışırken çocukla aynı evde yaşadığımızı,beraber yemek yaptığımızı,eve bir köpek aldığımızı,beraber spor yaptığımızı falan düşündüm.ay bir mutluyum göreceksiniz,sanarsınız bir hafta sonra evleniyorum ben.kendimi tutamıyorum böyle,millete salak salak gülüyorum,millette bana anlamsız anlamsız bakıyor,"delirdi bu herhalde" bakışları var üzerimde.neyse umursamadım o sik beyinlileri,tekrar hayallerime odaklandım..

o kadar havalara uçmuşum ki,en yakın arkadaşlarımdan biri emroşu aradım,mutluluğumu paylaşmak için.neyse rahat rahat yeni kocamı anlatayım diye kimsenin duymayacağı bir yere geçtim..neyse aradım lubunyayı,"anam noluyor daha sabahın köründe,hayırdır?" diye açtı bu,dedim"günaydın bebeğim,sana hem üzüleceğin hem de sevineceğin bir haberim var".."aaa,noldu be,bismillah,anlat bakim" dedi,"ben sanırım aşık oldum emroş,artık tek yaşamayacağım,daha düzenli bir hayatım var ve eskisi kadar yaramazlık yapamam,ee evlendiğime göre,evlilerle bekarların arkadaşlığıda çok yakışık almayacağından seninle de eskisi kadar görüşmeyeceğim.ayy ama ara sıra seni yemeğe davet ederiz aşkımla.." dedim."ay nihayet, valla çok sevindim kelebeğim senin adına,kız ben hiç bozulmam da hayırdır kim tanıyor muyuz enişteyi?". anlattım olanları,yeni aşkımı,nasıl tanıştığımızı,mesajlaşmalarımızı.."eee?" dedi bu,"emroş senin allah belanı vermesin,eesi hayatımın aşkını buldum,belki bazı şeyler için çok erken ama hissediiyorum o gerçekten benim hayatımın erkeği,çok mutlu olucam!"..neyse emroş telefonu suratıma kapattı,bende umursamadım. kıskandı sanırım dedim,ayy valla kimsenin arkadaşlığına güven olmuyor deyip tekrar masama döndüm.aklımda yeni sevgilim ve beni kıskanan çüklü kızkardeşimi..

tekrar döndüm twittera,mesajlaşıyoz,işte erkeklerden falan konuşuyoruz,epey ilerledi muhabbet,aaaa bunda bir yavşama,bir feminenleşme.kız dedim yoksa bu da mı benden,hiç dolandırmadan lafı direkt olarak sordum soruyu,o da soktu boruyu.sormaz olaydım,öğrenmez olaydım."kadınız ayol" diyordu fotoğraflarında güzel gülüşlü,süper fizikli,cool duruşlu adam."hmm iyi deyip",yolladım postayı.takip listemdende sildim.

hayallerim adeta başıma yıkıldı.o hayalini kurduğum ev,it falan bir anda uçuştu beynimden.bu zayıf anımı canımın canı emroş ile paylaşmak istedim,aradım ama meşgule aldı telefonu. sonra da kapattı.

sonra da masama dönüp, ne kadar yalnız olduğumu anlayıp ağladım...
bazen denk gelirse lgbt topluluklarının takipçilerini inceleyerek yaptığım eylem. beğendiğimle kalıyorum tabi.