uğruna ölüp biten kişinin birden ortadan yok olması

genellikle çektiği platonik aşk acısı sebebiyle artık tek yapması gereken şeyin ortadan koybolmak olduğunu düşünmüş, bu sebeple bunu kendi kendine yenmeye çalışıyordur. bu yok olmanın ne kadar süreceği hiç bir zaman belli değildir.
uğrunuzda ölmüş biri olabilir. ölmese de ölmüştür belkide kim bilir!?
başka birini bulmuştur muhtemelen; ondan sıkılınca geri dönecektir ya da hooop bir başkasını bulacaktır. tabi bu arada uğradığı durakları saymıyorum bile.
ölüp bittiği falan yoktur daha doğrusu her tanışıp beğendiğine ölüp biten ayrangönüllü biridir.aklıbaşında hiçkimse iki fotodan bi konuşmadan yada 5 dk skype görüşmesiyle kendinden emin olup bir anda uğrunda ölüp bitme noktasına gelmez.muhtemelen en azgın dönemlerindedir ve bir an önce sonuca ulaşmak istiyordur.sonrası malum .
yasını mı tutacaktı amk. vallahi benim gibi hanımefendi bir insanın bile ağzı bozuluveriyor. kendime de yakıştıramadım. öhöm.

bir ara bu tarz bir ilişkim vardı. yaklaşık 5 ay boyunca kavgalı gürültülü bir iletişimimiz oldu. birlikte de değiliz ama baktım ki beni de dengesizleştirecek. son derece makul bir insanım ama dengesiz insanı da kaldıramıyordum. arada bir sevgi de vardı ama dayanamadım postayı koydum. benden önemli mi. bu tip konularda karşı tarafa asla acımayın. koyun postayı gitsin. sağlığımızı yolda bulmadık güzel kardeşlerim.