üst komşuya mektuplar

bak şimdi aslan parçası, anladım edebiyatçısın birkaç iltifat ettim eşinin ve senin mesleğine, ondan mıdır senin tepemde yaldır yaldır gürültü yapman? bu rahatlığını yemin ediyorum anlamıyorum. ben bekarım ve tek yaşıyorum diye rahatsız olma hakkım yok mu? oğlum bu evde bir aile oturuyor lan! kedim ve ben kocaman içten bir aileyiz, torunlarım bile oldu oğlum benim, 5 tane nur topu gibi bakmaya doyamazdım gözleirm dolardı yavrum büyümüş de çocuk sahibi olmuş diye. yani anlıyoruz musun senin altında oturuyorum diye görmüyorsun ama bu evde de biz yaşıyoruz.

en önemlisi de sabahları çalar saatle uyanıyorsunya, telefon melodin midir nedir bilmiyorum. o kadar kötü ki o melodin, sabahları kış uykusuna yatmışçasına uyurken o melodini duyuyorum ve uyanıyorum. çok sesi geldiğinden değil saçma sapan bir şarkıyı melodi yapmanla alakalı olarak..

ve artık nolur şu banyoyu yaptır. geçen demiştim tekrar diyeceğim, duşakabin fiyatı 240 tl ben yaptırdım en ucuzundan sen de yaptır, eğer paran çıkmıyorsa bana borçlan dmeiştim. bunu tekrarlamam mı gerekiyor?
geçen gün gecenin ikisinde seks yapıyordunuz. duymadım sanmayın azcık yavaş sevişin. hayvan gibi şey yapıyorsunuz. bizimki de can...
her gece 12 - 1 sularında neden koltukların yerini değiştiriyorsun, 5 senedir bir düzen bulamadın 50 metrekare evinde