üst komşuya mektuplar

bak şimdi aslan parçası, anladım edebiyatçısın birkaç iltifat ettim eşinin ve senin mesleğine, ondan mıdır senin tepemde yaldır yaldır gürültü yapman? bu rahatlığını yemin ediyorum anlamıyorum. ben bekarım ve tek yaşıyorum diye rahatsız olma hakkım yok mu? oğlum bu evde bir aile oturuyor lan! kedim ve ben kocaman içten bir aileyiz, torunlarım bile oldu oğlum benim, 5 tane nur topu gibi bakmaya doyamazdım gözleirm dolardı yavrum büyümüş de çocuk sahibi olmuş diye. yani anlıyoruz musun senin altında oturuyorum diye görmüyorsun ama bu evde de biz yaşıyoruz.

en önemlisi de sabahları çalar saatle uyanıyorsunya, telefon melodin midir nedir bilmiyorum. o kadar kötü ki o melodin, sabahları kış uykusuna yatmışçasına uyurken o melodini duyuyorum ve uyanıyorum. çok sesi geldiğinden değil saçma sapan bir şarkıyı melodi yapmanla alakalı olarak..

ve artık nolur şu banyoyu yaptır. geçen demiştim tekrar diyeceğim, duşakabin fiyatı 240 tl ben yaptırdım en ucuzundan sen de yaptır, eğer paran çıkmıyorsa bana borçlan dmeiştim. bunu tekrarlamam mı gerekiyor?
geçen gün gecenin ikisinde seks yapıyordunuz. duymadım sanmayın azcık yavaş sevişin. hayvan gibi şey yapıyorsunuz. bizimki de can...
her gece 12 - 1 sularında neden koltukların yerini değiştiriyorsun, 5 senedir bir düzen bulamadın 50 metrekare evinde
lan çocuğunuz liseye geçti. neden hala tuvalette küçük kurbağa şarkısı söylüyor?
sevgili üst komşu evde tek kalınca sibel can'ın kıvrak şarkılarını açıp odanda oryantal yaptığını düşünüyorum. ama asıl anlamadığım şey, şarkıların çalma sırası. önce acılı bir arabeskle elindeki rakı bardağını havaya kaldırıp göğsüne jiletler atıyor, daha sonra kıvrak kıpır kıpır bir şarkı açıp göbekler atıyor, daha sonra da despacito açıp break dance yapıyorsun. bir insanın ruh hali bu kadar da değişken olamaz ama yalvarırım müzik zevkini değiştir. kapına gelip sesi kıs diye çıkışacağım ama burası istanbul, seni tanımıyorum, kavga filan çıkarırsın, ne bok olduğun belli değil. en azından benim müzik zevkime yakın şarkılar aç da ikimizin de gönlü olsun. ayrıca oryantali bırak, bachata filan öğren amk.