victoria's secret

hakikaten bunun üzerine kafa yoralım ya cidden;
-serbest ekonomi uygulayan, kapitalist bir ülkenin başbakanısın
-internet çağındasın, değil külot her türlüsü bir tık ötede
-her tarafa avm açacağım diye uğraşan sensin
hiç kitap okumadığını ve tarih bilginin sıfır olduğunu varsayalım eskaza başbakan olmuşsun, abi yine olmuyor ya yani bunu camiideki adam bile anlamlandıramaz
iç güzelliğine önem verenlerin tercihi. *
eşine seksi iç çamaşırları almaktan utanan bir adamın, seksi iç çamaşırları satılan bir internet sitesi düşünmesiyle kurulmuştur. ilk başlarda sadece internetten satış yapan victoria's secret, kısa zamanda dünyanın en ünlü iç çamaşırı firmalarından birisi haline gelmiştir. şöhretinde, her yıl başında düzenlediği defilede kullandığı süper modellerinde etkisi vardır. dünyanın en ünlü modelleriyle çalışan victoria's secret, modellerinin özel hayatlarınada müdahale etmektedir.

ankara'da, yanından başbakan geçerken ayıp olacağını düşünerek kepenklerini indiren bir şubesi vardır.

ayrıca bakınız 2010 lady gaga - victoria's secret;
orjinali bir o kadar lgbti destekçisi olan fakat türkiye'deki mağazasından transfobik haber gelen şirket. alış veriş için giden trans kadın mağaza çalışanlarının "diğer müşteriler rahatsız oluyor" gerekçeli alış veriş engeliyle karşılaşmış.

https://asdilgbti.ayisozluk.com/2017/07/...
türkiye'deki şubelerinin mahmutpaşa paçalı don pazarından farkı yok.

kardeşime külot almak için cevahir şubesine gittik geçen aylarda. aman allahım o nedir sanki mağazanın önündeki indirim sebepleri gibi her şey alt üst edilmiş, donlar sütyenler yerde. ilgilenen yok çalışanlar suratsız. bi kere o kadar insanın ellediği bir külot 5-10 kez yıkanmadan giyilmez. çoğu ürün poşetinden kutusundan çıkarılmış buruş buruş. artık yanından dahi geçmiyoruz.
kadınlarını pek güzel bulduğum marka. türkiye şubesine değinmek istemiyorum.