volkan konak

trabzonlu türkücü. aslında türkücü de diyemiyorum net olarak. eskiden bu yana müzik yapıyor olsa da popüleritesi 2003 yılında cerrahpaşa parçasıyla büyük ölçüde artmıştı.
2011 yaz döneminde izlediğimde sakalları, göbeği ve türküleriyle beğenimi kazanmıştır.

duygularını şarkılara yansıtan insanlar listesinde yer alır. ayletme beni der, feriğim der, efuli der, ne derse desin dinlenir. hele bir de şiir okursa kendinden geçer bizi de ağlatır. heceler bazen, her hece her gözyaşına bedeldir. karadeniz deyince akıllara gelir. öperim.
adamın dibidir. tanıdığıma bildiğime çok mutlu olduğum insandır. yüreği de şiirleri gibidir. mütevaziligi, insan sevgisi adamlığı hayran bıraktırır. tam bir karadeniz fırtınasıdır.
bir gün sahnede terlemekten eriyip yok olacağını düşündüğüm/umduğum adam. söylediği her şarkıda şiir okumaya çalışır ki çoğunun içine sıçar.
yaz beni yarim yarim, çiz beni yarim yarim, çöz beni yarim yarim. ah beni beni..
karadeniz ağzı ve söylediği türküleriyle kuzeyin oğlu lakabına sahip sanatçımız, soyadı benzerliğinden birde dr. feridun kunak vardır ki bizi bizden alır başka diyarlara yolculuğa çıkarır...
aleni aleni parçası acayip eğlenceli olan şarkıcı. tatlı bir hüzün hali var.alnıma yazdı kader, silemedum
ağladum ağladım hiç gülemedum
kimseye söylemedim, diyemedum
aşk diye çektuğumi
şu an izlediğim show tvdeki programını "hadi bi şarkı daha hadi bi şarkı daha" derken kapatamiyorum sözlük. uyuyamiyorum! iyi ki varsın volkan abi, iyi ki sen....