dopamine

bilimsel olarak anlamı pons (beyin sapı)nda bulunan substantia nigra adlı yapıdan yoğun olarak salgılanan, exhibitasyon( aktive eden) ve inhibisyon(inhibe eden)da önemli roller alan nörotransmitterlerden biridir.

saksafon

eşcinselliğin beş şartı

- gizli kal
- kırıtma
- pozitif haklar talep etme
- farkediliyorsan çalışma
- toplumdan uzak yaşa

toplumun sesi bildirdi

biseksüel

gün itibariyle sözlük istatistiklerinde tekrar üçüncülüğe düşmüştür .

erkek erkeğe yapılacak en güzel şeyler

dağ yürüyüşleri.
ateş yakmak.

alkol yasağı

verilen yasa tasarısının yumuşatıldığı, 100 metre sınırlandırılması ile birlikte işletmecilere getirilen bazı yasakların hâlâ mevcut olduğu türkiye'nin yeni zamazingosu. tasarının son hâli yarın belli olacakmış.

benjamin franklin

100 dolarda resmi olan amcadır.

türk polisi

belki de "işlerini doğru şekilde yapmadıkları için" * sürekli görevden alınır yada yerleri değiştirilir bunların. en son ankara eminyet müdürlüğünde 80i rütbeli 600 polisin görev yeri değiştirilmiştir. daha önce de 30 un üstüne emniyet müdürü ve müdür yardımcısı görevlerinden alınmıştı.

(bkz: yolsuzluk operasyonu)

ışid

bunlar kimilerine göre terörist değil "ışid unsuru"dur.

ayı sözlük'ün kapatılması

artık veda etme zamanı geldi. bu gece 00:00'da gerçekleşecek olan olay. sizin için önemi olan entryleriniz ve yazışmalarınız varsa yedeklemenizi öneririm. 3 yıl boyunca lgbti bireyler için bir fayda yaratabildiysek ne mutlu. her şey gönlünüzce olsun.

edit: şaka lan şaka.

ikindi uykusu

agızda bok tadı bırakır ama baldan tatlıdır. öyle güzel bir şey işte.

eşcinsel değilim erkeğim

yok kız bir ruj sürdüm çıktım diyen kadın

bütün gününü çirkin ve şişman hissetme bunalımıyla geçirmiş , gülümsemesini ve dudaklarını alıp kendini sokağa atmıştır.