sevgiliye söylemek istenip söylenemeyenler

msnden selam verildiğinde durumunu meşgule alan insan modeli

eğer olay oluşan sesi engellemek için ise ki zaten konuşmaya devam ediyorsa sorun değildir,ama cevap vermiyorsa ve bunu üç dört kereden fazla yapmaya başlamışsa hemen silerim bu kişiyi listemden, zaten meşgulde olan birine sittin sene mecbur kalmadığım sürece yazmam* o da ayrı bir konu.

beyonce

bu kadın için kötü diyen insanın müzik bilgisi yoktur bence mükemmel söz yazar ayrıca sahnede show olayını bitirmiş hatun yani kaç kişi var beste yapan,dans eden canlı söyliyen ha ahali aşağıdaki ilgili videodanda beyoncenin canlı performansta nasıl hayvanlaştığı görülebilir.

http://kisalt.com/3fm

sözlükte tek online olmak

bugün başıma bir kaç defa gelen ve de acaba güneş mi geçti dedirtendir.

smokebl

arkadaşım benim , niçin benim hakkında ayıp konuşuyosun.bu adama aşığım ben ve lübnanda evlencez

bir erkeğin en güzel yeri

varsa uzun sakalları , yoksa eğer napalım sevecek bir yeri kalmamış .

sonbahar

insanı hüzünlendiren mevsim genelde kötü şeyler olur

pentatonix

a cappella parçalar okuyan içinde eşcinsel çocukların da bulunduğu emsalsiz vokal topluluğu.

get lucky ve lorde hiti royals cover'ıyla göz dolduran grup, billboard'da çok ilerleyemese de youtube'de yüzmilyonları geçen tıklanma oranıyla dikkat çekiyor. daft punk için özel parça da yapan çocuklar çok sevimli yahu.

pentatonix - daft punk:

subjugator

klasik türk eğitim sistemindeki hatim etme stratejisini hunharca can çekiştiren yazardır. yani kaba tabiri ile okuma, anlamlandırma, sorgulama ve yeniden tanımlandırma gibi sayılan ve eğitimcilerin bilgiyi işleme kuramı dediği şeyi bize göstermektedir. yani türk eğitim sisteminin içeriğinde baş tacı ettiği ama bir türlü uygulamaya geçirmediği kavramı kendisi yapabilmektedir.

gelin şimdi bu bilgi ve akıl yürütme işi nasıl olur bir örnekle inceleyelim:
israil denildiğinde bu devletin vahşetini bilir, takip eder ve gereken tepkisini enine boyuna düşünerek gösterir. sonra civarda ışid terörü ile karşılaştırarak denge kurmaya çalışır. fakat ne mümkün! ışid saniyede 10 müslüman öldürür; israil ise 5 * sonra politikaya bakar ve israil için ülkesinde yer yerinden oynatılırken, müslümanın müslüman katletmesine * kimsenin gıkının çıkmadığını görür. burdanda meselenin ölümlere hümanist tepkiler için değil politik oyunlar için kullanıldığını anlar. sonra bu cambaza bak oyununu gösterir ama hafızı bol memlekette okuduğunu ezberleyen adamdan geçilmemektedir. ardından tüm dünyadaki müslüman yaşayışa bakar. hür irade ile yaşanabilen çoğunluğu müslüman ülkeler düşünülür. bakarız malezya ve türkiye vardır. diğerlerinde pek sözü bile edilemez. hatta bu iki ülkede de muallakta olduğu görülür. yani dünyadaki toplam müslüman nüfus içinde anca %5-%15 inin hür iradeyle ve insan hakları yasal güvence altında yaşama imkanına kısmen sahip olduğunu görür. üstelik bu dilimdeki bir çok müslümanda kendi ülkelerinde yaşama şansı bulamayıp gelişmiş ülkelerde huzurla yaşamaktadır. peki geride kalan %85 lik dilimdeki müslümanlar nasıl yaşamaktadır. veleddalin amin...
o zaman müslümanların çoğunluğunun ilkel ve vahşi koşullarda yaşadığını söyleyebilir miyiz? evet

elbetteki bu örneğin başka sorgularla beyin fırtınası şeklinde bambaşka dalları olabilir. fakat bu beceriyi anlatmak için yeterlidir.

subjugator 95*
geri kalan hafızlar bunu anlayana kadar vize, final, büt, yaz okulu... gelmeye devam.

(bkz: subjugator'un fedaileri)*
(bkz: subjugator tarikatı)
(bkz: subjugator'un müritleri)
(bkz: subjugator ile maklubeli sohbetler)*

melih gökçek ve bülent arınç soruşturması

nasıl olsa mecliste kirli elleriyle aklanacak soruşturmadır.

toplum buna hazır değil

senin gibi toplum olmaz olsun. kadın şiddetine, nefret suçlarına, katiline, tecavüzcüsüne, hırsızına ve bütün bunlara sebep olan hükümete hazırsın ama.