egoizm

youtube

3 saatlik bir erişimsizlik sonrasında yeni bir görünüm ve yeni şekliyle karşımıza çıkmış durumda olan videonun ilahı olan site.

en yakışıklı sözlük yazarları

avaramu

1951 yılında "awara" adlı filmde popüler olmuş filmin ismiyle anılan şarkı. onca yıl geçmesine rağmen güzelliğinden taviz vermemiş bir klasiktir.

babanız hakkındaki acı gerçekler

kendisi hacı ama ben inanmıyorum sürekli laf vurur hangi odaya gitsem peşimde gelir . ağza alınmayacak cümleler savurur sinir hastası konuşmayın bilmeyen sürekli 3-5 in hesabı yapan verdiği para hakkında aman neyse ki kurtuluyorum ondan
ne oluyorsa olsun ölse bir gram gözyaşı dönmeyeceğim adamdır

hissetmek

insanlar hisli varlıklardır, en hissiz dediğimiz insan bile hisseder ama farkında değildir. açması gerekir. her şey aslında bir enerjiyse, hisler içinizdeki birer alıcıdır. hissetmek de bu enerji yoğunlukları arasındaki bir iletişimin varlığıdır. bir nevi ruhi kablo.

türkiye'nin ilk eşcinsel belediye başkanı aday adayı

son söz gazetesinin yaptığı anket sonucunda 10 aday arasında 237 oyla %7.20 oranında oy almıştır. bence hiç fena bir oran değil.

müslüman eşcinsel

birdy

christina perri'nin turnesini destekleyen sanatçı. gelecekte kendisinden daha büyük işler beklemekteyim.

kenan evren'e ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası

ankara 10. ağır ceza mahkemesi tarafından verilen ve 12 eylül davasından çıkan hüküm. indirim sebebi uygulanarak ağırlaştırılmış müebbet, müebbete çevrilmiş. kenan evren müebbet hapis cezası nedeniyle kalan ömrünü cezaevinde geçirecek. mı acaba? malum adam 90'ını geçti yaş haddi kılıfı kodese tıkılma ihtimalini zayıflatıyor. " ceza almam durumunda kafama sıkarım" şeklinde demeç veren kenan evran intihar edecek mi bunu da göreceğiz. intihardan kastı, ölene kadar nü tablo yaparak meme ve göt görseli sergilemeye mahkum olmak; olabilir ki aman aman evlerden ırak. yaptığı kötü tablolar nedeniyle zaten bir dönem intihar etmesi önerilmişti.*

binlerce sivilin ölümünden, sakat kalmasından, ailelerin parçalanmasından, suçsuz yere hapse girmesinden, sayısız yasak getirilmesinden, darbe modasının yaygınlaşıp iktidar oyuncağı hale gelmesinden sorumlu olan eski cumhurbaşkanı yeni hükümlü kenan evren'e bu ceza yetmez ama en azından dönemin sorgulanması verilen sembolik müebbet hapis bu bakımdan manidar.

nasibinizi bulunca çok da seçici olmayın

erdoğanın türk kızlarına nasihati.

hacamat ın eşcinsel ve selahattin demirtaş karikatürü

nasa astronot arıyor

mars araştırmaları için yeni astronotlar aradıklarını duyurdular ancak adaylarda pozitif bilimlerle alakalı bir bölümde lisans diploması arıyorlar .
hadi inşallah bakalım .
ilgili link ;
http://www.nasa.gov/press-release/be-an-...

çay

bu saatte aklıma düşen koyunda içek

aşkın rengi

ya beyazdır yaz siyah.aksini iddaa eden aşık değildir seviyodur.