entry girilen başlığın parçalara ayrılması

zannımca girilen entry sonrası böyle bir durum olduğu için girdiğiniz entrynin o başlıkta nasıl gözüktüğünü (yani önizleme yapmak) görmek istemekten kaynaklanır bu konudaki şikayetler. yine de kötü birşey değildir canım *

google

bugün 14. kuruluş yılını kutlayan dünyanın en çok kullanılan arama motoru.

o günlerde kullanılan sürümü şu şekildedir.

http://blogoscoped.com/files/google-com-history/1998.jpg

eşcinsel cinayetleri

bazı haberler de cinayet kadar içler acısı olabiliyor.

http://www.kaosgl.org/sayfa.php?id=12420...

hevesi kursağında kalmak

martina navratilova

efsane tenisçi. erkek gibi bir görüntüsü var, hiç kafamızdaki tenisçi görüntüsünü vermiyor. en ünlü lezbiyenlerden olduğunu da ekleyelim.

yokesli

yahu iyiki doğmuş diyesim geliyor, iyiki tanımışım bu nasıl bir tatlılıktır, bu nasıl bir tontonluktur, çok iyi bir muhabbet.

gap turu

efendim, transit olarak geçtiğiniz kilis ve osmaniye'yi de sayarsanız, sırayla, adana, tarsus (mersin'e bağlı), hatay, gaziantep, ( şanlıurfa, mardin, batman, diyarbekir, adıyaman ve kahraman maraş, toplamda 11 ili ve midyat, harran, hasankeyf, halfeti, siverek, hilvan, kahta, pazarcık gibi ilçeleri kapsayan ve bir çok acentanın küçük farklarla benzer programlar yaptığı kültür turlarına verilen isimdir.
otobüslü ve uçaklı olmak üzere opsiyonlari vardır. turun ortalarında yorgunluktan havlu atmak istemeyenler, 150-200 lira fark verip uçaklı olanı tercih etmelidir.
bölgenin iklimi, kavurucu yaz sıcakları hesaba katılırsa, 15 haziran öncesi veya eylül başlarından itibaren bir tarih seçilmelidir.
yine bölgenin nefis yemeklerinin sizi baştan çıkarmasına izin vermeyip, kontrolü elden bırakmamanız menfaatiniz icabıdır.
aşırı kebap ve acılı mezelerle bünyeye yüklenmek, motorunuzun bozulmasına yol açabilir.

subjugator

entrylerini ilk okuduğumda fazlasıyla sert gelen ama okundukça alışılan yazar. şimdilerde severek okuyoruz.
ilk girince soğuk oluyor ama durdukça ısınıyor.

vize

ülkeler arası geçis için gerekli olan ve pasaporta yapıstırılan belge.

mişli lezbiyen

ayı sözlük itiraf

24 saat aç gibiyim. günde 5 öğün yemek yiyorum ama doyma hissimi yitirdim. kısacık boyuma rağmen kilo 80'i geçti. gece uyurken bile tek gözüm açık yemek yiyorum o derece. neden böyle oldu da ben doyma yitimi kaybettim çok acayip bence.

bu arada görüştüğüm herkesle de irtibatımı kestim, telefon listemi temizledim, eskileri terk etme yenileri fark etme şeysi heğ.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

tarkan - kıl oldum abi

90's kalp.