ayı sözlük zirvelerine gitmeme nedenleri

parasızlık.

kişinin klavyesine güvendigi kadar kendine guveni olmaması ve bu nedenle gelisen diger sorunlar.

yeni insanlarla tanışma zorluğu çekmekten nefret etmek (bkz: antisosyal) *

asosyal olmak

sanal daki yazar ile real deki yazarın bambaşka kişiler olması *

ha bide... elektrikler kesikti hocam

akif suyu

bir zamanların ünlü çamaşır suyu markası..

kaş yapayım derken göz çıkarmak

herekse bir ikinci bir üçüncü şans verme sebebi.

ilkay akkaya

günaydın mesajının özleme dönüştüğü durumlarda beraberinde dinletilesi bir parçaya sahiptir.*

günün ilk ışığı:

din kültürü ve ahlak bilgisi

din eğitimini vermek devlete ait olmamalı. aileler evlatlarına istediği şekilde ya da belki de istemiyorlardır, din eğitimini verebilmeli. imam hatip mezunu tıyniyetsiz badem bıyıklı tiplerin verdiği ahlak dersinden ne olacak ki. işte onların ahlak durumlarını son süt rezaletinde gördük yeterince * . öte yandan bir arap alevisi olarak sünnilerin alışkanlıklarını neden öğrenmek ve ezberlemek zorundayım onuda anlamadım asla. gerçi müslüman olmayanlar bu dersten muaf oluyorlar sanırım * . bundan başka resim müzik gibi derslerde var aynı mantıksızlık içinde. ve beden eğitimi. bütün bu salaklıklar not ortalamasını etkiliyor. facia bir durum bu. mesela resim derslerinde ki en büyük başarım çöp adam çizebilmekti. daha iyisi yoktu bende. bunun sonucunda resim notlarım hep düşüktü, utanmasalar zayıf olacak yani. beden eğitimi derslerinden bahsetmek bile istemiyorum. böyle kişisel ya da ailesel yönelimleri içeren dersler seçmeli olmalı ve not ortalamasını etkilememeli.

muharrem orucu çadırına saldırı

yıllardır gerçek müslümanlık bu değil,bunlar gerçek müslüman olamaz şiarlarıyla geçiştirilen, ört bas edilmeye çalışılan gerciliğin, faşizmin son olayı. adama demezler mi ''peki, gerçek müslümanlar kim, nerdeler'' diye.

alkol alınan gece yapılmaması gerekenler

platonik hoşlandığınız hetero kankanız varsa ondan uzak durun. *

çirkef gay

kuyu kazan, altını oyan, kazmayla kürekle eşeleyen, anlam bulanıklığı yaratıp ortaya bir yığın mana bırakıp kenara çekilen çamurlu, çoraklı, tozlu, topraklı tür. şiddete meyyali vallahi nefrettendir.

tonlarcasının bir arada oluşu hangisinin daha tesirli olduğunu akıllara düşürse de bazen bir tanesi bile yeter de artar. buna tek çirkefle uzak mesafe sirayeti denir. çirkef'lik taşma ve patlama çizgisi belli olmayan, garanti ve kontrol dışı gelişen; sırtını dayama olanağının bulunmadığı kaygan bir zemin olup; çirkeflik bu zeminde hakkıyla yürünebilmesidir. her zemin kendi çirkefini yaratan ekolojik bir alandır aynı zamanda. çirkefle olmaz, iyi eğitim almış olanı yaşamdan soğuma sebebidir.

bütün islam ülkelerinin geri kalmış olması

faredir fare

kışın hamam sefası yapacağız.

hayatı sigaraya benzetmek

her ikisini de yakmak bir kıvılcıma bakar.

imza: afyonlu katolik gay taşfırın ustaları derneği yardımcı başkanının kezban özel işler müdürü

gereksiz yere yabancı dilde konuşma ve yazışma ihtiyacı duyan insan

ingilizcesini söyledikten sonra "ay türkçesi neydi eheh" diyip iltifat bekleyen insandır. ingilizce mi konuşmuş benim haspaam diyerek çok güzel iltifat edilebilir.