ricky martin

eşcinsel olduğunu açıklaması büyük cesaret ister kabul ediyorum ama o kadar da taşşaklı olsaydı bunu kariyeri bittiğinde değil modellerle dedikodularını çıkarttıklarında yapardı.

ayı sözlük birinci izmir zirvesi

sıtarbaksın orda oturan ağlayan adam benim , birazdan soyuncam.

ayı sözlük itiraf

ergenlerin kız arkadaşı sendromu itiraflarını okuyunca abi noluyo ya ayısözlükte miyim incisözlükteki miyim anlamadım diyesim geldi itiraf ediyorum sözlük*

daha çok unutmak için daha fazla sevişmek

kendini, onu, başkalarını unutmak, kendini kandırmak, karışmak, beyin esaretini bedensel teslimiyetle aşmak adına kendini bırakmak, bir anlığına yenik düşmek, yok olmakla başlayan, sonrasında arsızlığın çağrıştırmadığı huzurla dinginleşmek için dört nala süren sevişmelerin felsefesi. sevişmek aklını başkasına teslim etmek gibi, onda gördüğün/görmek istediğin onla sevişmek, hatırlamak istemediklerini yatağa gömmek.

daralmak

için sıkışması, bunaltı, durduk yere gelen daralmalara da biz psikolojide anksiyete diyoruz. her zaman yaşadığım bi vaziyet. dünya daraltıyor insanlar daraltıyor. daralıyoruz be abi.

louvre museumaklıma sürekli yukarıdaki şarkıyı getiren müzedir.

üstteki yazar

ayı sözlükten uzaklaşma fikrimi değiştiren yazarlardan biri
ne entry gireyim diye düşünürken aklıma birşey gelmedi ama yazılarından nedense family guy daki stewie i aklıma getirdi nedeni mi bilmiyorum ama galiba yaramazlık konusunda olmalı

bana ne yaptın

cem adrian'ın bölüm sonu canavarı. mutsuzsanız ağır damage veriyor söylemesi. ha madem mutsuzsun niye dinliyorsun derseniz tek üzülenin insanın ben olmadığımın farkına varmamı da sağlıyor bu şarkı. birlikte yalnız olmayı öğretiyor.

ikbal mesih

egelilerin çok kibar olması

kahvaltıda, öğle yemeğinde her yerde zeytinyağı yediğimiz üzere kibarlık paçalarımızdan akmaktadır.

laiklik ve vatan sevgisi ise cabasıdır.