zuhal topal

oyuncu ve komedyen olarak çok başarılı bulduğum, ancak ilk başladığı günden beri neden evlilik programı sunma gayreti içinde olduğunu anlamadığım kişidir. derhal bu işi bırakmalı ve asıl iyi olduğu alanda devam etmeli diye düşünüyorum. çünkü bu programlarla seviyesini düşürmektedir kanımca.

--- spoiler ---

bazı şeyler paradan daha önemlidir

--- spoiler ---
sihirli annem'de kendisini çok severdim ama artık tiksiniyorum.
şehitler üzerinden prim yapmadığı için eleştirilen kadın oyuncu ve sunucudur. ay son olaylar sempatimi iyice arttırdı, kadın haklı hayat devam ediyor olan ölene oluyor. hangimiz tam anlamıyla üzüntümüzü devam ettirebiliyoruz ki? insanlar ölüyor birilerinin çıkarlarıı için ve unutuluyor. bu arada savunmasında cumhuriyet kadını olduğunu ve bayrak görünce ağladığını söylemiş kendisini burdan ayı sözlük laikçi yazarlar zirvesine davet ediyorum. sunuculuğumuzu yapsın
birkaç gün önce katılan damat adayının şehitler ölmez vatan bölünmez gibi söylemleri üzerine zuhal topal'ı eleştirmesi ve zuhal'in gerçekçi bakışıyla hayat devam ediyor diyerek gündeme gelmiş olması açıkçası sevindirmiştir beni. dilerim beyaz'ın başına geldiği gibi orda burda sürekli olarak açıklama yapmaya çalışır ve kendisini bayrak sever, milliyetçi gibi aksederek samimiyetsizliğini ortaya koyar.

bu ülkede insanlar bir şey yapmadan müthiş derecede kötü olaylar yaşayabiliyor. ve bu insanlar hep fakir, arkasında dayısı olmayan insanlar.. sevgili değerli ay çok elit, çok burjuva abilere ablalara hiçbir şey olmuyor taraf olan bizler alkış tutuyoruz sadece.. o yüzden dilerim bu gündemin ucu da bir şekilde ünlülere, sürekli tvde olan, halka örnek kişilere de dokunur.