10 yaşındaki öğrencisini babasından isteyen öğretmen

rüyada her gördüğümüz şeyi gerçek hayata uyarlarsak, pek çok trajediye hazır olmamız gerektiğinin delili olan vak'a.

örneğin ben bu aralar rüyamda akla hayale gelmeyecek beylerle seviştiğimi görüyorum, sırf " rüyam hayırlara vesile olsun" diye rüyama giren bu beylerle gerçek hayatta sevişmeye kalksam beni kıtır kıtır keserler sanırım.

somut olaydaki habere gelince; sapıklığın sekso manyaklığın adı kız istemek olmuş, adına da rüya kılıfı uydurulmuş, kızın babasının yerinden olaydım o elemanı tükürükle boğar sonra da tokat manyağı yapardım herhalde.
artık bu ülkeden tiksindim.bırak avrupayı sıradan bir ülkede olsa bu vaka adamı pedofiliden içeri atarlardı.lakin sapık din sosuyla süslediği fantazisini herkese mahsumca itelemiş.buna koca bir bakanlık koca bir ülke sessiz mal gibi bekliyor.ne bir gösteri ne bir olay.artık okula gönderilen her çocuk tehlikede.tiksindim yıldım bıktım lanet ülkeden.bunları okumak istemiyorum görmek istemiyoru.kulaklarımı ellerimle sıkıca kapatıp lalalala diye bağırasım geliyor.lanet olsun bu devire devrana bu halka bu millete.
yalnız ''rüyaların tersi çıkar'' mantığıyla bilhassa kızdan uzak durması gerekmez mi şahsın, hani bak allah sana epey açık bir şekilde ''sen sapıksın,bak uzak dur yoksa cennet yalan'' der gibi düşünmeliydi şahsen. şaka bi yana, o kadar iğrenç bir mantık, insana pes be dedirten bir şey ki gülesim geliyor, trajikomik cidden.
cezaevine tıkılmasına sevindiğim öğretmen. umarım hastalık olarak bakılarak ceza indirimi uygulanmaz.
istemeyerek de olsa "ya gerçekten hastaysa?" demekten kendimi alamadığım öğretmendir. hapse atmaktansa güvenli koşullar altında tedavi etmek daha mantıklı değil mi? tabi araştırılması lazım bu tipteki her vaka pedofili olmuyor çünkü.