2 kadını öldürüp evlendirme programına katılan adam

flash tv nin minareden at beni in aşağı tut beni adlı programına katılıp bir de utanmadan 3. eş ya da 3. kurban arayan ve sanıyorum akli dengesi yerinde olmayan adam . daha önce beraber olduğu 2 kadını öldürmüş hapis yatmış ve bunu da açık açık söyleyerek "dobra adamım ben" demesi hayret verici . kendine kader kurbanıyım demez mi bir de . dürüst olması en azından iyi bir şey ama ya yalan söyleseydi ? bu gerizekalı kanallar hiç mi bakmazlar insanların sicil kayıtlarına . ya da tamamen show amaçlı yapılan bir gösteri mi ? allah kanala da bu adama da akıl fikir versin ..

bu arada programın esas adı ne çıkarsa bahtıma.

http://www.milliyet.tv/nevidyo/video-izl...

hemen yayından alınıp, müge anlı'nın savcı ve polisliğe soyunduğu canlı yayına çıkarılması gereken amcadır, belli ki programları karıştırmış.

tabi daha önce cinayetler işlemiş her bünyeye potansiyel "kesin bunu da öldürecek" öldürme meraklısı diyemesek de üslubunda bir sıkıntı olduğu kesin, ayrıca kabadayı katil profili; bu evlilik programının ilk saçmalığı değil. aynı programın bir bölümünde de 60 yaşında bir amca taliplerinden birine sarkıntılık etmiş, olay tecavüz boyutuna varmış; araya giren sunucu ve stüdyodan yükselen "ayrılın ayrılın" ikaz ve müdahaleleri üzerine yayına yarım saat ara verilmişti. ancak bu tecavüz girişimi hiçbir yerde haber olmamıştı. stüdyosunda tecavüze yeltenen amcaların, kendine yeni av arayan kader mahkumu görünümlü katillerin ve en trajediyi komediye çeviren bir kanalın bundan sonraki vakasını merak ediyorum açıkçası. çünkü bu dünyadan değil de başka bir evrenden yayın yapıyor kafasındalar.