2 mayıs 2013 benfica fenerbahçe maçı

avrupa ligi yarı final rövanş maçı. maç saati 22:05
geçen sene fenerbahçe'yi avrupa maçlarına kabul etmeyen uefa'ya verilecek en güzel cevap için can-ı gönülden destekleyeceğim maç
fenerbahçe'nin döküldüğü maç. ayrıca türkiye'nin en iyi takımı şampiyonlar ligi çeyrek finalinde dünyanın en büyük takımını yenerek elenmişti , bunu da hatırlatmakta yarar var.
olmadı olduramadık, kanser olduk yaranamadık. kötü oldu be. yine de tebrikler ne diyelim.
üzüldük. bir beşiktaşlı, bir şikeci damgası yemiş camianın mensubu, bir spor sever olarak üzüldüm. yaşattığı heyecan için fenerbahçe'ye teşekkür ederim.
caner'in orta sahadan, frikik golü atmaya çalışarak sabri sarioglu'na bağladığı, sow'un etkisiz elemanı oynadığı, kenarın eşofmanlısı'nın, o gün eşofmanlarından yoksun olmasından mütevellit, oyuna etkili müdahale edemediği, volkan'ın ve defans oyuncularının kontrolünde kalemizde üç gol gördüğümüz, son dakikalarda gol umudunu egemen'e bağladığımiz maç olmuştur.
her ne kadar selçuk'un sakatlanarak oyundan çıktığı anda "lan futbol melekleri bizi seviyor galiba" diyerek birazcık umutlansakda, olmadı, fenerbahçe korkak futbolunun ve inançsızlığının bedelini ödedi.
13 sene evvel galatasaray'ın her oyuncusunun ter dökerek ve emek harcayarak kazandığı uefa kupasını almanın bir "tesadüf" olduğunu düşünen fenerbahçeliler de böylece kazın ayağının öyle olmadığını, aşkın evet ama futbolun pek de tesadüfleri sevmediğini öğrenmiş oldular.
kısacası fenerbahçe hakettiği bir mağlubiyetle turnuvaya veda etmiştir.
1-0 a fazla güvenen bir fenerbahçe olduğu için dün ne yazık ki elendiler . allahtan galatasarayın müzesinde ilk ve tek alınan bi uefa kupası duruyor , bunun için de üzülmedi çok fazla kimse . aykut kocaman da maçtan önce penaltı çalıştık diye bir demeç vermiş , turu geçeceğine inansaydı böyle olur muydu ? benfica hak etti benfica kazandı . ama yarı finale kadar gelen fenerbahçeyi de tebrik ederek neyse seneye artık diyorum . seneye 4. yıldızımızı alırken biz onlara başarılar diliyorum . avrupa kupasında ! şampiyonlar liginde sadece türkiyenin en büyük takımı olur muhtemelen .
fenerbahçe'nin hakeme para vermeyi unuttuğu maç.
benfica'nın sonuna kadar hakederek kazandığı ve finale çıktığı maç.fenerbahçe'nin elenmesinden çok gökhan gönül'ün başına gelenler üzdü dün gece.