20 eylül 2012 fenerbahçe marsilya maçı

uefa avrupa ligi maçı. saat 20:00 deki maçı star tv yayınlayacak. tahminimce fenerbahçe nin kazanacağı maç olacaktır.
marsilya nın 2-1 alacağı maç. iddia kuponlarınızda bulunsun.
dirk kuyt'ın forma giyemeyeceği maç. marsilya da oldukça formda. zorlu geçecek gibi.
fenerbahçeye başarılar diliyorum.umarım aykut kocaman'a rağmen kazanır
fenerbahçe'nin 2-1 önde götürdüğü maç. son 8 dk.
fenerbahçe 90+4 de gol yedi ve maç 2-2 sona erdi.
geçmiş olsun diyorum fenerbahçe camiasına. sonuçta eleme maçları değil, belli seviyedeki takımlardan müteşekkil bir lig bu ve alınan puan/puanlar önemlidir. 1 de olsa puan puandır ve en çok puan toplayan tur atlayacaktır. işin can sıkan tarafı maçın 2-0 dan 2-2'ye gelmesidir.
fenerbahçenin aykut kocaman a rağmen kazanamadığı maç. 2. yarı başlar başlamaz, aykutun, 2-0 in üzerine yatacağını, maçı kafasında bitirdiğini anladik. alex- cristian değişikliği ile orta alan hakimiyeti tamamen marsilyaya geçti. fenerbahce top tutamadı, pas yapamadı. sow un çıkarılıp yerine bienvunue nun alınması, adeta marsilya ya yapılmış bir "bienvenue" jestiydi. marsilya da bu daveti kırmadı, ve fenerbahçe yarısahasına yıktı maçı. korkaklık, beceriksizlik, çapsızlık sonucu cepteki 2 puan marsilyaya hediye edildi. nerde fatih terimin old trafford daki cesaretli oyunu, nerde aykut kocaman ın saraçoğlundaki korkak kenar yönetimi? fenerbahçe haketti.. umarım ders alır.
fenerbahçenin maçın 80 dakikası boyunca 2-0 önde olduğu, son 10 dakikada marsilya nın, aykut kocaman ın attığı gollerle 2-2 berabere bitirdiği maç. hakem maçı 4 dakika değil de 5 dakika uzatmış olsaydı muhtemelen aykut kocaman hat trick yapacak marsilya evine 3 puanla dönecekti.

edit: maçın sunucusu murat kosova bir ara "bienvenü kendinde değil " dediydi. ee kolay değil, adam akşama kadar eminönünde saat satıyormuş..

(bkz: hat trick)