6 temmuz 2013 taksim dayanışması gezi parkı buluşması

basın bülteninde mahkeme tarafından yazılan gerekçeli kararı hem tebliğ etmek hem de alanın gerçek sahiplerini göstermek adına yapıldığı deklare edilen buluşma. saat 19:00'da.

istanbul valisinin basın toplantısı yapıp direniş polislerine ikramiye dağıttıklarını açıklamasının ardından, bu polislere madalya takıp kürk giydirileceği hatta dünyada olan olmayan tüm ödülleri hak ettiklerı zehabı yaratılmışken, rafa kaldırma çabasına konu olan bu alanın yeniden gündeme üst sıralardan taşınması iyi bir fikir. ancak bir kaç hafta evvel karanfil tebliğ etmeye çalıştıkları içın dövülüp yerlerde sürüklenen eylemciler düşünülürse her yeri ayrı ritmde oynayan vali ve emniyete güvenilmeyeceği ortada. başbakanın direktiflerini uygulamak dışında kendi inisiyatifini kullanma hakkı olmayan ve meşruiyetini yitiren valinin yarın ne tür bir saldırı manevrası ile buluşmacılara yönelik taarruz emri vereceğini göreceğiz.
olayların sonuçlandırılmadan kapatılmasına karşı çıkmak için, yalandan dolandan kandırılmaktan bıkan halk için, her zaman hep destek tam destek. #occupygezi
+1le katılacağım buluşma. taa femen nerelerden kalkmış gelmiş, gitmemek olmaz
femen geliyorsa bizde oradayız efenim annemi alıp geleceğim göğüslerini açar belki.