aile değerlerini sarsmamak

aile ve sosyal politikalar bakanı fatma şahin in, eşcinsellerin sorunları konusunda "aile değerlerini sarsmadığı müddetçe" her türlü desteği verebileceklerini söylemesidir. aile demek illaki çocuk sahibi olabiliyor olmak mıdır? eşcinselleri ailelerinden uzaklaştıran biraz da devlet politikası ve bakış açısıdır aslında.
konuyla ilgili haber;

http://kaosgl.org/sayfa.php?id=9500

"evlilik hakkı talep etmedikleri müddetçe" cümlesinin neo-muhafazakar lisanda söylenişi. neymiş efendim medeniyetler çatışıyormuş. ne alaka! amerikan muhafazakarlarından ne güzel de inciler öğreniyorlar.
hergün düzenli olarak karısını döven kocaya, nedense her seferinde istemeden meydana gelen ceninleri aldıran ebeveynlere, çocukları doğurup cami köşesine bırakan yüce ailelere sahip çıkan bakanın sadece öpüştüğü, sevdiği, seviştiği için eşcinsellere sahip çıkamayacağını açıklaması. heteroseksüellerin aile içi tecavüzleri, mezara girmeden önce reşit olmayan kızlarla kıyılan dini nikahların bir türlü sarsamadığı aile değerlerini korumaya kalkan ama onlara bir türlü ceza veremeyen sistemin kendi kıçını örtme çabasıdır aslında bu. aile değerleri erkek bakışıyla hergün sikilmekte ama iki gay birbirini sikince yer yerinden oynamakta.
insani duyguların gizli yaşandığı (sevinç, hüzün, aşk, sevgi ,acı )en basit örnekle babanın çocuğuna sevgisini bile gösteremediği bir toplumda aile değerleri zaten temelden yok olmuştur. oğlum hekesi düzsün kızım bakire kalsın mantığındaki hangi değeri tartışacağız.
aile değerlerinizi sikiyim.