akp nin gezi parkı filmi

binbir yalan dolanla örülü haklı çıkarma çabalarının başarısız örneklerinden biri.buna kim inanır peki

videoya korkudan yorum ve oylamayı kapamışlar...
genç akplilerin ortaya sürdüğü uzunca film.

allah ıslah etsin!

ne zaman kurgu yapmayı öğrendiniz ulan!
olayları kendilerine rakip gördükleri chp nin üzerine yıkmış oldukları videodur. aynı kareler videoya bir kaç kez konmuş, sanırım lafa yetecek kadar görüntü bulamamışlar. oysaki gezi parkı gerçeklerine youtube a gezi parkı yazarak ulaşmak mümkün.

cevap olarak kısacık bir video;

(bkz: ethem sarısülük'ün öldürülüşü)

ve sonuç; (bkz: ethem sarısülük'ü öldüren polisin serbest kalması)
13:07 deki bayrak yakma görüntüsünde abana abana ''bayyyrağımız yakıldı.'' diyeceğine sağ alt köşedeki 24.05.2010 tarihini kaldırsalardı daha inandırıcı olabilirlerdi.
yürü bre hı(n)zır paşa
senin de çarkın kırılır
güvendiğin padişahın
o da bir gün devrilir
*

(bkz: zulüm ile abad olanın akibeti berbat olur)
akp'nin sanat dünyasına onca saldırısından sonra bu işi kendi eline almaya çalışması ve tabi ki batırmasının filmidir. görüntü kolajları berbat; kurgu sıçıştır.(faiz lobisi diye wall street işgalcilerini göstermeseydiniz mesela. o adamlar tam da bu yüzden ayaklanmışlardı çünkü) neyse amatör propaganda kokan bu filmin devamı da çekilecek gibi duruyor. kurguyu yapanlardan alınan spoillere göre "ilk filmin sonunda chp ölüyor, ikinci filmde süper kahramanlarımızı daha güçlü rakipler bekliyor; dış mihraklar açıklanıyor.. serinin son filmi başa dönüyor ve kırmızılı kadının amerikan ajanı bir cast oyuncusu olduğuyla noktalanıyor. her şeyi o tezgahlamış meğersem..."

başka bir yoruma göre ise rte'nin "ak" büyücülüğü elinden alınıp sıradan bir büyücüye dönüşmesi de söz konusu. bu alternatif senaryo da nolur nolmaz diye bi köşeye yazılmış durumda...*