antalya'daki köpek eğitim merkezindeki dayak rezaleti

insanlığından zerre utanmayacak şerefsizlerin yaptığı rezalet. utanacak olsalar zira yapmaz böyle bir vahşeti. umarım sizi de stres topu diye linç ederler.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/49652/233...
şikayet etmek istiyorum ama neyi? bilmiyorum. çünkü hala izleyemedim. izleyemedim çünkü yüreğimin kaldıramayacağından eminim. vahşet diyorlar izleyenler, ben onu izlerken üzüntüden ölebilirim
hayatta en hassas olduğum konulardan biri hayvanlar. ancak kimse kusura bakmasın da bu görüntüleri görüp de kıyametleri koparan hayvan severleri anlayamıyorum. bu ülkede yüzlerce hayvan eğitim merkezi var. tuvalet eğitimi, itaat eğitimi gibi sözde çeşitli eğitimler veriyorlar. yıllardır varlığını sürdüren bu sözde eğitim merkezlerinin o ağzı dili olmayan hayvanları nasıl eğittiğini sanıyorsunuz allah aşkına? bu eğitim merkezlerinin varlığı başlı başına kocaman bir hatadır zaten. hayvanlar bu şekilde eğitilmez.
şu an antalya'da çekilen görüntüler yayınlandığı için bu merkezlerden sadece birinin iç yüzü ortaya çıkmıştır. emin olun ki istisnasız hepsi böyledir. ah ah vah vah yapmak yerine, hayvanlarla doğru iletişim kurmayı öğrenmeli ve bu tip yerlerin varlığın sonlandırılması için çaba harcanmalıdır..
kücük ödüllerle amuda kaldırıp geri geri gitmeyi öğretilebilen canlılara 3 komut için eziyet çektiren insan, sadece merhametsiz ve sevgisiz büyüyen orospu çocuklarından başkaları olamaz
malesef meraktan izlediğim videodur. ortasında ağlayacağımı hissederek kapadım. öylesine şiddetli ve ölümcül darbeler indiriyordu şerefsiz adam, köpeklerin acı dolu inlemeleri yüzünden mahvoldum. çaresiz hayvanlara karşı işkence ve dayak uygulayan şahıslar çok net sapıktır ve cezalandırılmaları gerekir. birçok gelişmiş ülkede hayvanlara uygulanan işkenceler ağır cezalarla cezalandırılır. seri katil ve ağır cinayet vakalarına karışmış birçok insanın çocukluk yıllarında hayvanlara işkenceden sorumlu olduğu istatistiklerle kanıtlanmışken yasalarımızın böyle olaylarda aciz kalması utanç vericidir. zaten bu ülkede ne doğru ki?