ayı sözlük altı yaşında izmir zirvesi

merhaba arkadaşlar. sözlüğümüz altıncı yaşına girer de kutlamalara doymaz mıyız? tabiki de doyarız. sadece istanbul'da değil her yerde de kutlarız.

işte bu yüzden istanbul zirvesine katılamayacak olup, izmir'de ikamet eden, burada bulunan, bu aralar yolu buralardan geçen bütün yazarlarımızı kutlamaların izmir ayağına çağırıyoruz. eski yeni fark etmeden bütün yazarlarımızı, artı birlerini, potansiyel yazar adaylarımızı herkesi de bekliyoruz. çıkıp çıkıp geliin.

izmir zirvesini de istanbulla eş zamanlı olarak 3 şubat cumartesi günü düşündük. katılmak isteyen arkadaşlar bu başlığın altına entrylerinizi bırakın. sayımızı belirleyip ona göre yer mekan zaman belirleyelim. geri dönüşlerle hep birlikte karar verelim.

zirveyle ilgili her türlü haberleşme için pierrot bana ve smellycat'e ulaşabilirsiniz.

tarih: 3 şubat 2018 cumartesi
saat: 20.00
buluşma noktası: alsancak sevinç pastanesi önü

bilgiler editlenip güncellenecektir.
istanbul'daki ayı sözlük altı yaşında zirvesi ile eş zamanlı gerçekleşen izmir zirvesi. mutlu etmiştir. şimdi bir de ankara'dan bir atak bekliyoruz.
izmir'e hakim yazarlardan mekan önerileri bekliyoruz. buna göre yer ve saati kesinleştirebiliriz. iletişim içinde olalım.
gelmek cok cok isterimde neyse acmayim konuyu...imkanim olsa gelirdim valla ilk defa sozluk yazari olarak bi faaliyete katilmak isterim cokta mutlu olurum guzel insanlarla tanismayi is yerinin kasvetli havasi beni mahvetti degisiklik olurda akcay balikesirdeyim
ilk entryi editledim ama yine de belirtelim istedim. buluşma yeri ve saatini netleştirdik. buluşma noktasında toplandıktan sonra yeme içme durumun göre mekan seçeceğiz. lokasyonumuzu da sürekli belirtiyor olacağız.

tarih: 3 şubat 2018 cumartesi
saat: 20.00
yer: alsancak sevinç pastanesi önü

izmirde olan herkesi bekliyoruz sevgili sözlük.
4 subat olaydi iyidi kismet degilmis izmire geldigimde alonebear yakisir sekilde takiliyorum tek basima
alonebear 3 şubatta gelsen ölür müsün
izmir'deki zirveye katılacak yazarlar asla izmir'de yaşamıyor. izmirli yazarımız mı yok? yoksa izmirliler fos mu çıktı?
ozaman +2 biz olalım c.tesi görüşürüz
an itibariyle izmir'e ayak basmış bulunmakta olup havanın kapalı yağmurlu olmasına şaşıp kalmış haldeyim*
biz smellycat ile buluşma noktasına geldik. bekliyoruz şimdilik.
altın ayı'dayız. burası çok güzel ve aşırı ucuz inanamıyorum. kıbrıs şehitleri caddesinde özsüt'ün olduğu sokakta.
sözlüğün yaş günü kutlamasına yakışan bir mekan bulduk. altın ayı diye. kapısında kocaman bir ayı var hem de *
gullüm clubda coşuyoruz şuan. izmir de fenaymış ama ha.
neler olduğunu, kaç yazarın katıldığını merak ediyorum. orada herkes iyi mi?
pierrot ile eğlenceli bir gece geçirdik. buluştuk ama kimse gelmedi bizim dışımızda. katılımcı sayısının düşük olacağı bir zirvede haber verselerdi bu kadar ayıp olmazdı diye düşünüyorum. hafıza veya bilinç kaybı yaşamış olmalılar. koskoca adamların böyle davranmasının başka bir açıklaması yok çünkü. neyse biz de baş başa kutlamış olduk. önce sözlüğe sonra kendimize kadeh kaldırdık.* izmir'in lgbt ortamını beğendik açıkçası. herkes kendi kafasını yaşıyor ve kimse kimseyi rahatsız etmiyor. sonuç olarak değişik ve keyifli bir gece geçirdik. bunun yanında kurtlarımızı da epey döktük.
çok eğlenceli gecen zirvedir. birinin gelip gelmemesi umrumuzda değildi zaten. ama bu kadar hevesli olup sonrasında gelmeyecektiniz madem en azından gelemeyeceğinizi haber verme zahmetinde bulunsaydınız* vakit kaybetmeden daha önce içmeye başlardık. ankara'nın değil de izmir'in yazarları baya bir fos çıkmıştır.
balıkesirli yazar yok daha kötü ben varım izmirde ilk defa katılcaktım artık başka bir buluşmaya
ankaralı yazarların ağızlara bir parmak bal çalmadıklarının göstergesi olmuştur.*