ayı sözlük anadolu yakası bowling zirvesi

imrenerek aah ahh dedirten etkinliklerden biri daha!
birgün ben de gelip katılacağım aranıza...

(yanlış anlaşılmasın, ah ah dememin nedeni, neden davet edilmedim diye bir serzeniş değil! mersin'de yaşıyor olmamdan kaynaklanan coğrafi engelleri kastetmiştim)
katılacak olanlara çikolata getireceğim zirve.
arkadaş arası zirvesi. kısıtlı zirve yani. diğer yazar arkadaşlar katılmak isterlerse kabul edilmeyeceklermiş. ne anladım ben bu sikişten ! ilginç olmuş.

(bkz: sen gelme ulan ayı)

zöge: zirveyi oluşturan arkadaşa "zirvetörde oluştursanıza, insanlar geriye dönük görsünler, katılmak isteyenler katılsınlar" dediğimde;

"genel bir zirve olmadigi icin olusturmadım, yani davetli kabul edilmiyor zirveye ne yazik ki." cevabını aldım. sonradan sorgulamamla ve yanlış olduğunu belirtmemle beraber "ay ben şaka yapmıştım, dalga geçtim seninle *" dönüşü yapılmış olsa da, yedim mi tabiki yemedim.

herkese açık bir zirve olması daha iyi oldu, yoksa burda niye yazıyorsun ki 4-5 kişi anlaşıp toplanıyorsan ve dışardan kimseyi kabul etmeyeceksen. değil mi?
gelenler yazsın. sonra çikolataları yarım yarım bölüşmek zorunda kalırsınız benden söylemesi.
eminim çok eğlenceli geçecektir. katılan arkadaşlara iyi eğlenceler. üzgünüm, bir gün ile kaçırdım.
katılacak tiplerin birkaçını tanyorum da bowling sizin neyinize gidin pilates yapın, halter kaldırın bu ne lan
hepsinin canı cehenneme. işallak top kafalarına kafalarına düşer. * * *
bu zirve de çok keyifliydi... guzel insanlar vardı gene...

3un5inlafi; bu adam tatlılık abidesi. kimsenin inanarak kapilacagi bir ask yokken bu adam bi anda çıkabilir. nereden ciktigini anlayamazsiniz bile. çok temiz... çok natürel... iyi ki var... hep ol.

bearhairy; benim bu adamla paylasmam gereken bir şeyler var. ne kadar paylassam da az geliyor. paylaştıkça paylasmam gereken şeylerin çoğaldığı hissine kapiliyorum. bana daha fazla vakit ayır lutfen. birşeyler paylaşıp muhabbetimizi arttiralim.

honeyyy; bizimle biz olabilen bu güzel insana ne desem ki? boyle buyukce en büyüğünden kollarımi açıp da sarilsam ancak meramımi anlatirim herhalde. hali tavrı ile tam bir hanimefendi. gay ortamimizin kalitesini arttırıyor. bazen paratoner islevi görüyor. o olunca daha bi normallesiyor sanki herşey. o olmasa eksik kalacak sanki bir şeyler. olmazsa olmaz mi oldun nedir? evet evet öyle oldun.

naringergedan; yeni tanıdım. iyi ki tanıdım. adamın hali tavrı çok makul. bazen konusurken şurası eleştirilebilir diyorsun. sonra bi bakıyorsun ki hayır. nereye elestiriyorsun? hemen hemen hic boşluk yok sözlerinde. ve tum fikirlere karşı olan tutumu beni çok etkiledi. kimsenin bakmadığı bir çok açıdan bakabildigi gayet açık ve net. kupesi çok güzeldi ama sola değil de sağa taksaydi daha çok ilgimi celbederdi galiba. zaten kendisi muhakkak bu konuda da makul bir dayanak sunardi deyip susuyorum. tekrar gorusebilmenin umudu içinde yazıma son veriyorum.
benim de desteklediğim zirvedir.
zevklidir arkadaş grubuyla bowling.