ayı sözlük barbekü partisi

evi olan yazarlardan birinin organize edeceği, ayılarock grubundan gitaristlerin gitar çalacağı, vokallerin yılan dansları eşliğinde şarkılar söyleyecekleri zirve olacaktır. kaçak değil normal uygun şartlarda et kesilecektir.
bizim yazlık uygundur bunun için
helal etse ben varım dediğim zirvedir. *
yosibear in yazlığında kızgın kumlardan serin sulara atlayacağımız zirve olacaktır. *
her türlü gelirim valla dediğim zirvedir
ben çalıcam, dark bear söyleyecek. pisuvardaki siyah kıl 2 kıvarak danslarıyla sözlükçüleri mest ederken, bankacibear mangalı yelleyecek. tanımadığım diğer ayı arkadaşlar dark bear a eşlik edecek. bazıları yakar top oynayacak ve haliyle yorgunluğun getirdiği terleme sonucu t-shirtlerini çıkaracak. öyle bir zirve olacak.
salatayı ben yaparım siz barbeküyü yapın şeklinde katılabileceğim parti şekli
şayet bu zirve gerçekleşirse kendi tarifim olan özel barbekü sosum emrinize amade olacaktır.
pek çok ayı sözlük zirve ve parti önerisi gibi çöpe giden başlık. herkes yazmış çizmiş biri de çıkıp taşın altına elini atmamış. et yiyenler için tavuk vs et yemeyenler için sebze ızgara yapılabilir. hatta düzenleyelim bu partiyi en olmadı bir kebapçıda buluşup ızgara falan yer sohbet ederiz. 10 kişi gelse yeter.
havaların ısınmaya yüz tuttuğu, nisan, mayıs ayları gibi aylarda olmasını umduğum zirve, bahçeli evi olan bir yazarımız varsa, organizasyon beklenendir.
4 yıldır hazırlığı yapılan parti. *
yapacak ev bulamadığımız zirve.

(bkz: yer yok)
olursa bermuda şortum ve güneş gözlüklerimle üstsüz bir şekilde biramı yudumlayıp güneşleneceğim zirve.