ayı sözlük basketbol zirvesi

  • /
  • 7
olabilitesi yüksek,eğlence katsayısı yüksek,sürtünme oranı az,sportif durumu über bir zirve teklifidir,havalar birazcık ısındığında yapılmasını dilediğim öncü zirve teklifidir şu anda taslak aşamasındadır.
arz talep eğrisine göre sürekli yükselen bir grafik olması dileğiyle.

ve sonunda yapılması kararlaştırılan zirve.

tarih: meteorolojiden alınan raporlar doğrultusunda havanın da güneşli olma ihtimali üzerinde durularak 18 mart 2012 tarihinde yapılası yönünde istek oluşmuştur.

saat: 14:00

yer: kadıköy şükrü saraçoğlu stadı yanındaki yoğurtçu parkı potaları(metrobüs-söğütlüçeşme durağına 7 dk yürüme mesafesinde)
ücretsizdir hatta ben basket oynamayacağım elit takılıcam,tenis oynayacağım diyen varsa yan tarafında tenis kortu da mevcuttur.

organizasyon: medyum fettish

katılımcılar: medyum fettish, dark bear, ayimiyim neyim acaba, tra jedi, koyuyazar, aussiebum, topakbear, pony slaystation, mavi bear, naringergedan, chatnoir

başka güzel merkezi yerde açık saha biliyorum diyen olursa değerlendirmeye de alınabilir.

yeri bulamam diyen olursa gerekli yardımlar tarafımca sağlanacaktır-haydi gazamız mübarek olsun.tarih önceden açıklanarak katılım sayısının artması amaçlanmıştır.
pota altını domine edemesemde pg pozisyonunda yeteneklerimi sergileyebileceğim, selam çaktığım zirvedir.
hem boyumun kısa olması, hem basketbolu çok sevmemem*, hem de en son zorla oynatıldığımda serçe parmağımı çatlattığım için gerçekleşirse ancak katılacak yazarcanlarımıza su ve havlu servisi yapabileceğim zirvedir.*
beşiktaş taki conrad otel in önünde bulunan basketbol sahası herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir sahadır. tabi banyo duş vs. gibi ihtiyaçlarınız olmasa da olur derseniz. oldukça ama oldukça başarılı bir saha... düşünülebilir. salon derseniz tribünleri de doldurmalısınız. katılabileceğim bir zirve olabilir. *
göbekli yazarlara her türlü perdelemeyi yapacağım zirve de olacaktır.
190 luk boyumla varım dediğim zirvedir.

soyunma odasında olanlar aramızda kalacaktır.
pek anlamasamda basketboldan, gerçekleşmesi halinde;

(bkz: varım diyor)
ilk defa bir kaç ayı üzerinden smaç vuracağım, bir çok adama blok yapıp, rebound alıp ego tatminimi sağlayacağım zirve olacak. tabiki varım.
dark bear ve diğer oyuncuları oynarken taciz etmek için önemli bir fırsat olacak zirve.

hepiniz benim bebeğimsiniz. *
organizasyonu da başlığı açan yazarcanımız üstlensin dediğim zirvedir. destekliyorum.

yazarlarımızın spora ve sosyal aktiviteye verdiği destek beni hem şaşırtmış, hem çok sevindirmiş hemde heyecanlandırmıştır. bir tek yön zirvesinden daha çok ilgi çekeceğine eminim. dereyi görmedik tabi havalar bir ısınsın, günler uzasın, şimdilik paçalarınızın ayarıyla oynamayınız. eğer olurda yaparsak * koyuyazar, kevbear ve topakbear sizi özellikle istiyorum.
sosisli ve biramla tribünden destek vereceğim zirve olacaktır. zirveyi zirveyle mukayase etmek hoş olmamaktadır...
tezahurat eden yakışıklı ve hoş sözlük yazarları soyunma odasına bilet kazanacaktır. sözlüğün tüm iri yarı ve terli yazarcanlarını çıplak görmek ayrıcalık olacaktır.

oynayan 5 kişi, izleyen 100 kişi olursak yandık hacı...

kafama yatan en iyi takımın ponpon chaserı olacağım basketbol zirvesi olacaktır.*
orada olacağım. * ama kilo aldım. * sakatım.* kondısyonum sıfır. veeeeeeeeeeeeee bearsikertir benim takımımda. o kadar. keybetmeye dayanamam. yoksa gelmem. diger butun 1,90-1,95-2,00 m ler aynı takımda oynayabilir. *
tarih uygun olursa trabzondan kalkıp gelebileceğim zirvedir. basketbol deyince akan sular durur. kısa ve dar şortlarla gelinirse izleyenlerin göz zevkine hitap edebiliriz. *
futbol zirvesi olmadan yapılırsa kıskançlıktan catlayacagim zirvedir.
kesinlikle maç öncesi yetenek yarışması yapılmalıdır. kazanan sözlüğün en balamozu ile aynı duşta çıplak bırakılmalıdır. gülücük .
  • /
  • 7