ayı sözlük basketbol zirvesi

  • /
  • 8
katılamadığım için çok ama çok içlediğim zirve olmuştur. gözü çıksın bu mesafelerin. bu arada bunu yapmazsam çatlarım. acaba ekibin sermet amcası kimdi ki? ayı sözlük magazin timini göreve çağırıyorum; kim kiminle kimin evine gidip duş aldı; tüm ayrıntıları istiyoruz.

http://esprika.com/1530
ısınmış bedenlerin evi en yakın ayıcanın duşunda soğutulduğunu duydum. hem de topluca.

(bkz: bir arkadaş söyledi)

(bkz: asparagas)
keyif aldığım bir zirveyi daha geride bırakmanın sevinci içindeyim ama bir o kadar keşke daha uzun sürebilseydi dediğim zirve oldu. doyamadım çünkü sohbetlere, her biri birbirinden şeker 10 yazar bir arada olunca tadından yenmedi. basketbol oynarken kenardan izleyenlerin kimler olduğunu çok merak ettim doğrusu. online ziyaretçiler sanırım ordalardı. potansiyel sağlamdı. her haliyle güzel bir zirveydi. tüm katılan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.
trende 2 önümde oturan adam, parktaki kafeteryada oturan balamoz, karşı potadaki bear, sahilde birileriyle oturan amca eğer online ziyaretçilerdense sözlükte de görmek istediğimi belirtmek isterim. hatta mümkünse zirvelere de katılsınlar*
katılamadığım için üzüntü duyduğum ama yazarların keyif aldığını okumaktan keyif aldığım zirve olmuştur.
abartıldığı* kadar güzel bir zirve olduğunu herkes gibi bende söyleyeyim, bir çok yazarla reel seks yapma imkanımız oldu demek isterdim ama naringergedan bizi lafta bile olsa evine davet etmedi sözlük yoksa ne gangbangler havada uçacaktı, her neyse artık önümüzdeki zirvelere bakacağız.
çok tuhaf tesadüfler sonucunda gelişen ve sonunda sözlüğü tanıma fırsatı bulduğum organizasyon. belki çoğu kişi sözlüğe katılıp yazarları tanımışken ben yazarları tanıyıp sözlüğe katılmak istedim,teşekkürler medyum fettish... şanslımıyım neyim.
kıskanılası şeyler bunlar. olmuyor böyle.
wuhuuu demek bir sürü ayı basket oynadı. memiktolar tombişko
harika bir gündü. psk2 ablamı çatlatmak gibi olmasın ama çok eğlendik.

erken geldiğim için uzun süredir uğramadığım kadıköy sokaklarında atılan birkaç tur sonrası sahayı aramaya başladım. söğütlüçeşme tren istasyonundan geçerken bir de ne göreyim? bizim hacı dark bear.* neyse, dark bear ile koyu bir sohbete daldık konuşuyoruz, medyum fettish çıkageldi. dark bear ve medyum fettish ile tuttuk parkın yolunu. geldiğimizde kimsecikler yoktu. basketbol sahası resmen çocuk parkı gibiydi. bir ara başım döndü, sahadaki top sayısını gerçekten sayamadım*. neyse efendim iki hetero abimiz falan başladık karma bir maç yapmaya. mert midir nedir eleman attığını sokuyor. uyuz oldum velede. çocuk daha 16 yaşında ve ben bir ara tutayım şunu dedim, velet beni maymun etti. medyum fettish bir ara sakatlamaya çalıştıysa da elemanı, banamısın demedi. velet yardırmaya devam etti. daha sonra pendikten kadıköye bisikletle gelen yazarımız aramıza katıldı. koyuyazar, pony slaystation, ayimiyim neyim acaba, mavi bear, naringergedan ve son olarak tra jedinin de gelmesiyle yazarlar birbiriyle tanıştı. maç gerçekten sıkıcıydı. oynayanların içinde 3 tane sözlük yazarı vardı. maçtan sonra moda sahilde bol bol geyik yapıp güldük. çok ama çok güzeldi. psk2 olaydı daha da güzel olurdu. bir daha ki sefere inşallah.

hestiayı unutmamak lazım. zirveye iyi ki gelmiştir.
yazarlarla zaman geçirdiğim için çok mutlu olduğum zirvedir. iyi geldiniz bana, iyileştim*
medyum fettish karşiimin alnının akıyla çıktığı zirvedir. çok keyifli bir zirve olduğunu duydum yine katılamanın derin üzüntüsünü yaşadım ama kalbim ordaydı adım adım takip ettim zirveyi. kısmet değilmiş önümüzdeki zirvelere bakıcaz zaten kader kısmet işleri bunlar anacım ne yazıyorsa o (elimle alnımı gösteriyorum şu an) *
erotik spor kazalarına yol açabilecek etkinliklerdendir.
2015 yılında da, 4. ve 5. nesil yazarlarımızla yapılasıdır!
ayı sözlük futbol zirvesi yapılması daha uygundur. hem hiç yapılmamış . yapalım gitsin gari
sportif olmayan yazarların kös kös oturacağı zirve.
ayi sözluk zirveleri arasinda görmek istedigim zirve türlerindendir. totolari kuluçkadan çikarttiracak zirve niteligindedir. totonun sadece seks sirasinda kullanişli olmadiginin da göstergesidir. basketbol kelime araligini başka kelimelerle doldurarak zirveler düzenlenmeye devam edilmelidir. sözlügün cinsel içerikli başliklarindan ve girdilerinden bunalan yazarlar icin ferahlatici nitelik taşimaktadir
eğer yazın yapılırsa ve topu bazen unutup elimde tutmam sorun edilmezse, tanrı biliyor kendimi kaybediyorum bazen, zevkle katılacağım zirvedir. olmadı su taşıyıcısı, havlu taşıyıcısı falan olurum.
şöyle bir zirveye kim hayır diyebilir ki..
  • /
  • 8