ayı sözlük bayramlaşma zirvesi

bayram dolayısıyla şehir dışından bir çok yazar arkadaşımız istanbul'da. ( hunkalunka , keremce , bv bear gibi) tanışalım, kaynaşalım. isteyen herkes zirveye +8 arkadaşını getirebilir. maksat bayramlaşmak, muhabbet, sohbet. bekliyoruz.

tarih: 09.08.2013 cuma
saat: 17:00
mekan: sugar cafe
bayram günü olması sebebiyle katılmam zor olsa da yine de katılmaya çalışacağım.
sırf sevdiğim sözlük yazarlarıyla bir bayram geçirmek için gittiğim istanbulda karşıma çıkan sürpriz zirve... tabiki katılıyorum * elimi öptürmem ama baştan söyleyim yaş 3'lü hanelere yaklaşınca kompleks başlıyormuş *
çok sevdiğim insanların toplaştığı zirvedir. zerre fesatlık yok, hepinizi çok seviyorum. iyi eğlenceler şimdiden. bayramınız kutlu olsun canlarım. ve tüm sözlük yazarlarının da bayramını kutlarım.

nice bayyamlaya! biz de buradan el öpelim dedik.
silverface ile beraber kısa süreliğine de olsa uğramayı planlıyoruz. elimi öpenlere şeker vericem.
zirvemiz bir kayıpla devam etmekte hunkalunka nerede ki acaba
az önce 450 km uzaktan telefon yoluyla bağlandığım zirvedir. ancak bağlantı sorunundan dolayı görüşmelerim yarım kalmıştır. önerim, mordredin telefonunu dildo olarak kullanmasıdır. hem cihazdan daha çok yararlanmış olur hem de piyasa biraz rahatlar.

not: bu mordred ve pedobear denen iki kaşardan da iyice tiksinti geldi sözlük, biri şunları siksin nolur bayram hatrına hadi be.
bayramlaşılmıştır. bv bear bize şeker dağıtmıştır. zirve kısa sürse de bu görüşme bünyelere iyi gelmiştir. mordred kolilerinden ve kilo verirse kiminle yatacağından bahsetmiştir. umarım kilo verir ve hayalleri gerçek olur. hepinizi gördüğüme çok sevindim. 16 ağustos 2013 te teras6 da görüşmek üzere.