ayı sözlük iftira

aigai, ekvator ginesi nde mimarlık yapmıyormuş aslında. bağcılar da bir konfeksiyon atölyesinde ortacıymış diye duydum. patronu kaç aydır yevmiyesini vermediği gibi habire depoya çağırıp sıkıştırıyormuş. tuvalete gidecem diye habire kaytarıp sözlüğe yorum atıyormuş. bodrum kat atölye hararetli olduğundan yavrum kendini tropiklerde zannediyormuş. sabahları okyanusta yüzen balinaları görüyorum dediği de atölyenin karşısındaki camide abdest alan kaportacı amcalarmış meğersem. ay gineli siyahi çocuklarla foto çektirdim diye de uyutmuştu bizi. kız kııızzz, meğer onlar da bağcılarda yaşayan mülteci çocuklarmış. çocukları gofretle kandırıp foturaf çektirmiş bu arsııııızz.**
max blum zengin koca avcısı olarak ün yapan biri olarak bu ara taksimin arka sokaklarındaki flüt çalan çocuklara vericek parası bile kalmamış , o yüzden ekonominin orta direk vatandaşlarına bile yazıyo bu ara. bi de odasını tamamen fuşya renk olduğunu düşünerek ne kadar ciciş olduğunu varın siz düşünün.
ayı sözlük yeni yıl zirvesi vol.2 etkinliği adı altında bir mekanda buluşup çok büyük bir grup halinde seks yapacaklarmış ayıoğlanlar
dark bear'ın basketbol ayakkabılarıyla bu denli barışık olma nedeni tabanlarının kalın ve boyunu 7 cm uzatan modellerinden olmasıymış. ya.
max blum'un elit olmaktan kastı sadece para sahibi olmakmış. kendisi paraya sahip olamadığını anlayınca paraya sahip olan insanlara sahip olmaya çalışmış. ve evde internet başında oturup zengin koca beklemekten göbeği kocaman oluvermiş.
tunatuanın otobüsteki aktif nüfusunu bir bakışıyla kuruttuğu gerekçesiyle sadece bayan yanı koltuklara oturma yasağının başlamasının üzerinden tam 1 yıl geçti. ama hala sözlükte biri otobüste aktif mi var dedi densin dursun.
wagamanın imc tv'deki programda kameraların 5 kilo fazla göstermesini sorun etmek yerine yetkililerden en az 10 kilo fazla görünmek istediği öğrenildi. genç adamın '' kilom arttıkça en popüler ayılardan biri olacağımı hissediyorum '' dediği kulağa gelen son dedikodulardan.
mahallenin bakkalinin kocasi sonunda bombayı patlattı: '' sadece mahallenin bakkalinin kocasi değil hepinizin kocası olacak kadar giderim var ''. pes.
türbanlı cd olup kevser adıyla çeşitli tartışma programlarında büyük tartışmalara yol açııp prim yapma hayalleri kuran gencimiz ağdanın acı veren, kilo vermenin ise sevimsiz bir şey olduğunu anladığında kendini koyvermiş ve hızlıca cd kevserden kevbear adına geçiş yapmış.

zamanında kariyerine fuhuş sektöründe devam etme kararı alan yavrubear, o gençliğine güvenerek yaptığı onca promosyon ve ücretsiz ürün tanıtımına rağmen müşteri adayı bile bulamayınca topuklayarak kaçtığı ana evine geri dönmüş.

hayatında hiç sinemaya gitmedği gibi uzay yolundan bir haber olan renkli gözlü yazarımız sokakta jedi diye bir şey duyup almış tra jedi adını.

aslında sadece 64 kilo olan hestia plastik makyaj mucizesiyle kavuştuğu dev cüssesiyle endam etmekteymiş esasında.

genç yaşından beri fırıncının yanında ara kediliğinden un hamallığına kariyer basamaklarını tırmanan ahmetonski un serpili saçlarını bize seksi/ cool diye yutturmakta hiçbir beis görmemekteymiş.

zannedildiği gbi bilimsel bir kişilik olmayan astral gay söylentiye göre kendi berber dükkanında tüm gün çay içen ustural bir karaktermiş.

nikine güvenip kredi başvurusunda bulunan bankacibear sadece kendi bankasından o da 250tl kredi kullandırma teklifi alabilmiş.

tüm gençliği boyunca sevgi dolu bir insan olan naringergedan en mutlu gününde topu inşaata kaçınca da yıkılmamış da bunu duyan mahalleli kadınların ağzındani mahalleli amcaların ise altından kurtulamayınca sekse tövbe etmiş.

mahallenin bakkalinin kocasi meğer muhasebecide sekreter, bakkal diye bahsettiği kişi de tyler durden'miş.
dark bear aslında akça pakça sarı saçlı mavi gözlü bir dev iken, zenci hayranlığından mütevellit kendini olabildiğince koyultmuş, saçlarını boyatıp, gözlerine koyu renk lensler takmış, haftada iki gün bu yüzden solaryuma gidiyormuş, adı da bu yüzden darkmış.
yekdüsecarın zirvede muallim kılığında gelmesinin perde arkasında araştırmacı/gözlemci* tavrı ve yükselen libidosuna set çekmek yatıyormuş. kendisi yaptığı açıklamalarda zirveler benim için beyin fırtınalarına gebe ciddi alanlardır dese de dar alanda kısa paslaşmalarla söylediğini yutmuştur.

ahmetonskinin zirveye geç gelmesinin çocukluktan beri hayallerini süsleyen '' assolist olma '' girişimlerinden ama başarısızlığından kaynaklandığı ortaya çıktı. o nedenle sözlükte sık sık ünlülerin dedikodularını yayınlaması, bununsa ünlü olamayıp kendi dedikodusunun dillenmemesinin yarattığı komplekslerden beslendiği te zamanda anlaşıldı. yaptığı açıklamada '' kombinimde son anda beklenmeyen sorun çıktı '' dese de dj kulaklığı dahil tüm parçaların yerli yerinde olmasıyla yakayı ele verdi.

coqueterianın zirveye sarı saçları, kırmızı ruju ve enerjik tavrıyla gelmesinin perde arkasında gayleri baştan çıkarmacı bir tutum olduğu gözlendi. genç kadın yaptığı açıklamada '' önemli olan birarada olmak '' dese de hepsi gay algısından sonra yüzünün düştüğü, enerjisinin azaldığı farkedildi. eşcinsel cemaatinden sana yar olmaz bebeğim. *

elma sekerinin uzun boyuyla '' uzun boyluyum '' diyen ayıların arasında süzülmesinin '' güçlü kadın '' imajını perçinlemek kökenli olduğunun anlaşılması uzun sürmedi. diğer katılımcılar yaptığı açıklamada '' çıtır kızmış '' dese de içten içe kıskandıkları farkedildi.

himymin sözlüğün yerli güzin ablalığına soyunmasının altında dert dinleyici, samimi tarafının olduğu düşünüldü. genç adam yaptığı açıklamada '' sırlar çok hassas bilgilerdir '' dese de gaylerin dedikodusever olduğu düşünülünce bu tezinin çürümeye meyilli olduğu ihtimali kafaları karıştırdı.

max blumun hamile olduğu söylentilerinin yıllardır özenle büyüttüğü göbeğinden kaynaklandığı anlaşıldı. genç adam yaptığı açıklamada vücudumun her tarafına dokunup sahip olabilirsiniz ama göstere göstere sergilediğim göbeğime asla dedi. orijinalinde ayı olmayan max blumun sadece göbeğiyle bir yerlere gelmeye çalışması sonucu gay ortamlarda sürekli çirkeflik yaptığı anlaşıldı. kompleksin de böylesi.

bv bearın gazete manşetlerinde kendini tanıtmasının altında '' erkek bekliyordum kadın çıktı ''ya son vermek olduğu anlaşıldı. sempatik ayıcık yaptığı açıklamada '' cinsiyetler ötesi bir insanım, cinsiyet kavramına inanmıyorum '' dese de bunun stratejik avcılık planının bir uzantısı olduğu kısa sürede anlaşıldı.

karpuzseverin karpuz sevgisinden kastının göt göbek sevgisi mi yoksa meyve olan karpuza mı düşkünlük olduğu kafaları karıştırdı. yapılan açıklamada '' bir oturuşta 10 kilo yerim '' in altında kaç erkeği birden elden geçiririm iması yatıp yatmadığı yalnız gaylerin dilini yordu.

dark bearın sadece ünlü yazarlarla ilgilenip '' ünlenmek '' isteyen yazarlara kucağını açmadığı farkedildi. yapılan açıklamada '' ünlü yazar olmak için sıcacık ayı kucağımdan geçmeye gerek yok, yazmak yeterli '' dense de bir sonraki zirvede bazı yazarlara kırmızı koltukta oturma sözü verilmesi bu sıcacık iddianın üzerinde soğuk rüzgarlar estirdi.

tunatuanın kocacığından kaçıp kaçıp soluğu zirvelerde almasının altında yine o aktif, kabına sığmaz kocacığını kıskandırmak yattığı ortaya çıktı. genç adamın yatak hapsinden çıkıp yaptığı '' insana hasret kaldım vallahi '' açıklamasının kocasının sinirlenince daha da aktif olduğunun öğrenilmesi üzerine çürütülmesi gecikmedi.
elma sekeri aslında libidosu yüksek bir yazarmış. buna rağmen sırf başarısız olur diye fantezileri ancak lafta kalıyormuş. öpüşmekten ileri gidememiş hiç.
bir önceki profil fotosunda vermek istediği "ben kişisel bakımıma çok önem veriyorum" mesajının sözlüğe yeteri kadar ulaştığını düşünen ahmentonski'nin yeni fotoğrafıyla "işte bunlar hep benim okuduğum kitaplar, sizi kültürümle döverim bebeklerim" mesajını vermeye çalıştığı kulislerde konuşuluyor.
bearhairy'nin kuma'nın paylaştığı bear fotoğraflarına bakmama nedeni linklerin açılmasını beklememe kaynaklı değil, açılacak linklerde çıkacak özenle seçilmiş bearları kıskanıp ağlama krizine girmesinden korkmasıymış.
bearhairy, spor salonunda banu alkan gibi çıplak ayaklarla parmak uçlarında yürümekle kalmayıp, göbeği üzerindeki dikkati dağıtmak için bir buket orkide ile dolaşıyormuş. beden ölçüsünü soranlara ise 90-90-90'ım diyormuş.
dün gün içinde çalışırken odaya reprezant geldi, ilacını tanıttı ve nasıl gittiğini sordu. ben de gece nöbetle devam edeceğimi söyledim. o da yiyecek bir şeyler getirmek adına akşam uğrayacağını belirtti, oruçlu olup olmadığımı sordu, değilim dedim. normalde bu tür teklifler konusunda beklentim yoktur, kendim hiç teklif etmem. ben de nöbette acıkmaya başlayınca sırf ayıp olmasın diye dışarı yemeğe çıkmadım. iftar vakti geldi, artık dayanamayınca ve gelmeyeceği aşağı yukarı kesinleşince hastanede yemek yemek zorunda kaldım. sonrasında düşündüm de sözlük acaba başkası mı var? benim yerime ona mı götürdü? ellere var da bana yok mu? açlık krizi ertesi bir de kıskançlık krizi. reva mı bana?
bearhairy istifa edecekmiş *

futurelavirs nickinin hakkını vermiş geleceğin aşığı olmuştur. aynı zamanda benden duymuş olmayın dünya turuna çıktı geçen ay! *

horizonmersin eğitim hayatına son verip en az kendi kadar tatlı turunç reçeli fabrikası açacakmış *

kurokuma aysti tiryakiliğini bırakmıştır reşit olunca, rakı ile duygusal bağ geliştirmiştir.

dark bear istanbul'dan taşınacakmış

ciwan marketler zincirini zagora devredecekmiş

porter yıllardır beklediği cinsiyet değiştirme operasyonuna cesaret etmiştir
dark bear ile ortak noktalarım var. mesela ikimiz de 7 cm tabanlı basket ayakkabısı giyiyoruz :d