ayı sözlük olağanüstüsü darbe zirvesi

kız ne darbesi ayol?! daha rakımız bitmedi!*
anadolu yakasında da gerçekleştirilen zirvedir. nikimsi ve muahhhh ile trt'nn açıklanmasından sonra eve makarna,sigara ve su stoku yapılmıştır.sokaklarda milli iradeye destek için mini şortlarımızla katılım sağlanmıştır.sabah kahvaltısı için makarna haşladık yoksa bu makarnalar uzun süre duracak gibi.
açılış:
konu:
kapanış: http://ayisozluk.com/lnk/aea253
after party:
ülkede iç savaş çıksa kimden yana olurum bilemiyorum. yasal ve yasadışı hiçbir grup bana yakın değil. e bari tipe göre karar vereyim diyorum yakışıklı olanlar da hep ataerkil, gururumuz yediremiyorum.
ayı sözlük'ün aziz üyeleri. bu metnin tüm ayı sözlük entry'lerinde yayınlanması, eşcinsel ibneler toplululuğunun isteği ve emridir. sevgili aziz lgbti üyeleri, sistematik bir şekilde sürdürülen ayı sözlük'ün hayati organlarına saldırıları önemli bir tehdit haline gelmiş, bu saldırıların ayı sözlük'ün her tarafına yayılması önlenememiştir. ayı sözlük amacından sapan, başta dark bear olmak üzere, editörler, moderatörler ve webmasterlar, görevini yapamaz hale gelmiştir. sitenin, siteler arası camiada saygınlığı düşürülmüş, site bug'lar ve başarısızlıklar altında bırakılmıştır. ayı sözlük'e üye olan saldırganların, siteye zarar vermesi engellenememiştir. ayı sözlük, üyelere söz verdiği hiçbir yeniliği getirememiştir. sitenin amacından sapması, ve sürekli dergi çıkartması sonucunda site üyeleri ve buna şahit olan topluluk, bitkin düşmüştür. ayı sözlük'e bu noktadan itibaren el konulmaktadır. ikinci bir emre kadar siteye girişler yasaklanmıştır. lgbti'lerin özgürlük hakları korunacaktır. * hiçbir mezhep ve etnik köken ayırt etmeksizin, üyelerimizin güvenliğini sağlamak görevimizdir. * *

503 site temporary unavailable