ayı sözlük oturup konuşalım zirvesi

lgbt onur yürüyüşü öncesinde gerçekleşecek olan zirve. yürüyüşe katılan kalabalık bir yazar kitlesini daha sonra yakalayamam diye düşünerek bu acil zirveyi planladım. ayı sözlükle, yönetimiyle, sözlüğün gidişatı ile ve özellikle benimle ilgili görüş, düşünce, eleştiri ve önerilerinizi dinlemek, bunları not almak ve bu konularla ilgili hep beraber çözümler üretmeye çalışacağız. 30 haziran 2013 pazar saat 15:00 te sugar cafede gerçekleşecektir.
12:00'da yerimi alacağım zirve.

e tabi bu zirveye katılım şart oldu!
çok gerekli ve önemli bir zirve. artık hepimizin yuvası haline gelen sözlüğü daha iyi noktalara taşımak ve bir süredir yaşanan sorunlara daha sağlıklı çözümler üretmek için en güzel yöntemdir oturup yüz yüze konuşmak. ben ne yazık ki katılamayacağım ama katılan arkadaşlardan çok güzel öneriler geleceğini biliyorum. katılım ne kadar çok olursa sözlük ve yazarlar arasındaki iletişim için o kadar iyi olur.
oturup konuşmak yerine ayakta dikilip laf beli bükülen "oturup da konuşmasak"lı zirve. zaten sarılmada da durum bende böyledir, "sarılıp da uyumasak" halini tercih ederim.

masa başında heykel gibi durup etrafa gülüş fışkırtan silverface, beartobear bey dark bear, dakika bir sarılarak tepki krizine soktuğum kopararak sevilesi arth seicolegydd, ortam abisi ve boş beleş ego düşmanı mahallenin bakkalinin kocasi ve yamacındaki sevdiceği, uzak diyarlardan göçüp gelen sinner bear, karpuz tarlasında izdivaç etmesini dilediğim karpuzsever, titreten güzelliğe sahip tubi sultan zirvede böyle karışıp içine içine yayıldığım isimler oldu. çokzeldi.
zirveye, yürüyüşe katılamadım ama nette dolanırken karşılaştığım : http://img15.imageshack.us/img15/3503/lcum.jpg ayıdır.
bu sabah katıldığımın zirve olduğunu fark edip içten içe kendime kıs kıs güldüğüm zirve. oturduğum sandalyeden totomu kaldırmayışım rahatsız etti biraz . bir ara zemin taşının görsel algımı kandırmasıyla merdivenlerden neredeyse yuvarlanıyordum. zirveye gelmiş ayı duramamış yine sakar yine sakar. güzel insanlarla tanıştığım ve diğer yazarlara ısındığım zirve. *
oturup sessizce dinleme zirvesi olarakta adı geçmektedir.
sözlük yazarı bir sürü insanı ara ara dinlemek güzeldi.
bir sürü yazarın bir arada olmasına rağmen, gay pride heyecanıyla sürekli gel gitler içinde olmaları dolayısıyla bir kaç yazarla konuşulabilmiş ama tam anlamıyla gerçekleşememiştir. ilerki günlerde tekrarlayacağız.