ayı sözlükteki buglar

bir de oy verdikten sonra o entrye dönememek var ama bunlar gelip geçici sorunlardır heralde
durmadan çıkış yapması ve tekrar tekrar şifre girmekten gına geldi artık uğramak bile istemiyor insan böyle yapınca
an itibari ile sözlükteki bütün butonların çalışması biri hariç, nispet yaparcasına "ara" butonu siteyi zikertiyor arkadaş,donup kalıyor ve geçmişi silmeden de tekrar giremiyorum siteye.

düütdüüt: dark bear imdadıma yetişti ve gizli cevabı söyledi (bkz:#17262)
sözlükte ara botunundan 2 kelimeden fazlasını aratmaya ya da getirmeye çalışırsanız; sözlük size, siz sözlüğe trene bakan mahlukat gibi tepkisiz bakışırsınız.* bu sebepten 2 kelimeden fazlasını aratmamaya gayret etmek gerekiyor.

not: google chrome kullanan yazarlarımız. efendim eğer dalıpta aynı hataya düştüğünüzde, sözlük donar kalırsa hemen kapatın. ardından yeni gizli pencereden** tekrar yeni bir pencere açıp, sorunsuz bağlanabilirsiniz. normal bağlantıda bu hata ile karşılaştığınızda pencereyi kapatıp, açıp, tekrar bağlanmayı deneseniz bile bağlantı kuramıyor ve hata vermeye devam ediyor. amyeni gizli pencerede sorunsuz girebiliyorsunuz. bilginize...
okunmamış mesajları silince sağ framede silinmeyen mesaj sayısı yapışıp kalıyor,düne kadar 1 mesajım varken,şimdi 6 olmuş durumda, ismi lazım değil bir yazar* sistem hatası yüzünden 9 tane mesaj göndermiş* olması sebebiyle çoğunu okumadan silince fark ettim, bu soruna el atması gereken kişi hadi canım,eller havaya hop kop kop.* <br> <br>bu ne başlık böyle biçim biçim: ilk önce ayı sözlük başlığına yazmayı düşünürken,son anda karar değiştirip yeni başlık açmayı düşünüp, getir kısmında ki ayı sözlük yazısına sözlükteki bugları da ekleyince böyle oldu ayı canlar, yoksa ben salak 0_o değilim yani bilin istedim,bu edit zamanı gelince kendini zikecek ayrıca,ekiekieki
bu sıralar sözlüğümüzde yıldız içindekilerin görüntülenememesi * ve mesajlaşmadaki sıkıntılarla karşımıza çıkmaktadır. bu tür hatalar sözlüğümüzde belli başlı gelişmeler yapıldığına işaret edebileceği gibi, teknoloji yani yazılımla alakalı konulardan da kaynaklanmaktadır.
yazarken bütün yazdıklarım gidiyor ve sistemden düşüyorum. en az üç kere üst üste başıma geldi.
bir entry girdikten sonra, özellikle de uzunsa, önce yazdıklarımın hepsini seçip kopyala diyorum, sonra gönder butonuna tıkladığımda nasıl olsa hepsi uçuyor ve ben offline oluyorum. ardından sözlüğe tekrar giriş yapıp aynı başlığı açıp hiç vakit kaybetmeden yapıştır deyip gönderiyorum. <br> <br>evet biraz sağ kulağını sol elinle tutmak gibi ama olur o kadar. <br> <br>not: bu yazdıklarımı da kopyaladım, hadi bakalım.
zengin, para harcamaya hazır birilerini bulursam, sözlük adminliğini paylaşıp, profesyonel bir yazılım satın alıp, sorunsuz ve daha gelişmiş bir sözlük yayına sokmak istiyorum. bunun dışında hatalar devam edecek gibi görünüyor. ya yazılım konusunda aşmış birilerine ihtiyaç var ya da sorunlarla birlikte yaşamak gerekmektedir.
şimdiye kadar eklediğim youtube linklerinin hiç biri açılmıyor,bu yüzden okur ziyaretçiler eklenen youtube videolarını izleyemiyor. bundan sonra youtubedan link paylaşmayacağım ya da buna da bir çare bulunsun.
(bkz:#16252)
çalışmayan tüm youtube linklerinizi bu şekilde editlemeniz gerekir.
sayın ayı sözlük yönetimine,

entry yazarken link'e bastığım zaman o ana kadar yazmış olduğum entryi postalayan ve başlıkta ucubik yarım bir entry parçacığı halinde görünmesine neden olan bir hata ile karşılaşmış bulunmaktayım. bu yüzden açtığım nice başlığın ilk entrysini silmek zorunda kaldım, nice başlığı 0 entry ile göt gibi ortada bırakmak gibi bir mecburiyet içine düştüm. dikkatinize arz ederim.

saygılar, sevgiler efenim, iyi geceler.
hata mı bilemiyorum ama kendi kendime mesaj gönderebiliyorum * aslında güzel bi şey kontrol panelindeki o yalnızlığımı yüzüme vuran çok yalnızsın adamım yazısı yerine bir zarfın var yazması daha güzel oluyor *
11 haftadır geçen haftanın en beğenilen entrylerinde andy warhol ile yer oluyor olmam da bunlardan bir tanesidir. oeh
doldurulan ukdeler o an için sol frame'de belirmiyor. son iki ukde dolmam yalan oldu bu sayede.

(bkz: bir kelayi değil)
ve
(bkz: al takke ver külah)
ilk düzeltilmesi gereken hatalardan biri;
(bkz: ayı sözlük mesaj sorunu)
an itibariyle türkiye saatinden 5 dakika geriden gelmekte, girdiğim entry saati, 00:07.
  • /
  • 2