aynı anda ishal ve nezle olmak

çok rezil bir durumdur. bir yandan kıçınızı bir yandan burnunuzu tutamazsınız. bütün gün tuvalet ve lavabo arasında mekik dokursunuz. klozette bir yandan sıçarken** bir yandan burnunuzu silebilmek için tuvalet kağıdıyla, peçeteyle boğuşursunuz. karın ağrısı bir yandan, baş ağrısı bir yandan, çekilir dert değildir. vücuttan sıvı kaybetmenin doruk noktasıdır. ağızdan al götten burundan boşalt döngüsünde vücudunuz iflasın eşiğine gelir. '' ulan bir boşalmadığım kaldı '' derken, klozette fazla ıkınmaktan, prostata baskı uygulayıp meni akıtmaya başlarsın ki artık sen sen olmaktan çıkmışsındır. ** *
"tatlım birlikte olma fikri çok güzel ama bu hafta çok yoğunum *önümüzdeki hafta görüşelim, öptümggg... !!! ınggg bye... bödöffff...!!!
aslında yazmayı unutmuşum. ilk yorumda bahsettiğim durum var ya. ona bir de kusmayı ekleyin arkadaşlar. aynı anda hem ishal olup hem nezle akıntısı hem de kusma halinde olmaktı durumun aslı. hayatımın en rezil deneyimlerinden biriydi. hangi organını tutacağını ya da çalıştıracağını bilememenin derin sıkıntısı. klozette alttan patır patır giderken bir yandan da otururken nasıl ve nereye kusacağınızı bilememenin şokuyla bir yandan da akan sümüklerini temizlemek çok zor gerçekten.** ay yazarken hayattan soğudum.

abi şimdi düşünüyorum da bu ne ya? nükleer serpintiye mi uğradım lan evin içinde? hayır yani, suikasta uğradım desem; sümüklü ergenle kim uğraşsın?
hem burundan hemde popodan sıkça işemektir. pipiden işemeye pek gerek kalmaz. kimin başına geliyorsa allah yardımcısı olsun.
hapşurma sonucunda iç çamaşırınızı değiştirme durumunda kalmanıza neden olacak illet.
dikkat edilmezse ölüm için mevcut durumlardır.
muhtemel rotavirüs enfeksiyonudur. viral enfeksiyonlar çoğunlukla. konjonktivit, gribal enfeksiyon ve gastroenteritle birliktelik gösterir.