banu alkan

zamanında sarışın ve hafif balık etli vücuduyla çevirdiği filmlerle birçok erkeğin aklını başından aldığı söylenebilecek ünlü. ancak şu anki en büyük kusuru kilolu olması değil kendisini hala zayıf hissetmesidir. kendisine klasik olacak ama balık eti çekiciliğine ithafen balık var balık var klişesini hatırlatmayı borç bilirim. ama hakkını yememek lazım parmak uçlarında manken edasıyla yürüyebilme ve güneş gözlüğüyle bile ağlayamama konusunda hep bir numara.
bu ikiliye dikkat diye akıllara zarar bir filmi vardı serpil çakmaklıyla,
bir de ferdi tayfurun numaradan kör olduğu bir filmde kör zannedip aşığıyla seviştiği unutulmaz bir sahne vardı. evet bunları izliyordum ben eskiden utanıyorum kendimden.
yaygın kanının aksine, son derece akıllı ve zeki olduğunu düşündüğüm, salağa yatarak aslında hepimizi salak yerine koyan ve kimbilir konuşulduğunu bildiği salakça şeyler yaparak popülarite ve para kazanıken, içten içe kıskıs güldüğünü düşündüğüm afrodit lakaplı, eski oyuncu, yeni celebrity, tv kişisi, reklam oyuncusu, şarkıcı... aşkları ve şarkıları ve daha pek çok şeyiyle gündemi meşgul edecek bir şeyler bulur. canlı yayında dayak yer konuşulur, albüm çıkarır konuşulur, dünyanın en güzel kadınıyım, afroditim ben der özgüveniyle konuşulur, hiçbi şeyiyle olmasa da dalga konusu bile olsa konuşulur ama hep konuşulur bi şekilde. neremi ve dansa kaldır adlı 2 de albümü vardır, 3. albümü beyaz orkide yılan hikayesine dönen bir şarkıcı adayıdır aynı zamanda.

not: enrique iglesiasın hero şarkısından arak beyaz orkide şarkısını da başkasının söylediği anlaşılarak her anlamda tamamen kopya arak bir şarkıya imza atmıştır.
-kaldıramazsan kaldırırlar gülüm- deme cesaretini gösterip bazı gönüllere taht kuran hatun.
anlatılmaz o.en baba komedi filmlerine taş çıkartır sohbetleri.diğeri için(bkz: oya aydoğan)
sarışın aptal dıcem ama tam tersi heteroları ıyı işleyen bı hatun.
gercek adı remka rebroyna olan semiz afrodit.
hep kalbinin temiz olduğunu düşünmüşümdür. (bkz: saf mıyım?)
çulsuz sarışın kim kardaşyan
bir reklamda ayol ben mütahit miyim diyerek de zamanında viral olmuştur afroditimiz.
kafasına erişmek için kezzap içse içeceğim anneannecik
bu kadının gençliğine bitiyorum! tam bir dişi.