beyin

genellikle belli bir evrimsel gelişmişlik seviyesine delalet eden, sahip olan canlıların büyük olasılıkla kafalarında, kafatası adı verilen kemik yığınının içinde muhafaza ettikleri organ. düşünme, konuşma gibi gibi daha gelişmiş canlılık hareketlerinden de yine bu arkadaş sorumludur.

doğumla birlikte gelen standart paket jetonla çalışır, jeton çoğunlukla geç düştüğünden, bazen de hiç düşmediğinden bu paket genellikle kullanıcıların şikayet ettiği bir pakettir. en yakın zamanda çeşitli tecrübeler edinerek, edinilemiyorsa okumalar, seyretmeler yapılarak yeni paketlere geçilmesi tavsiye edilir. tabii maalesef üretici firma yeni paketlerde de jeton kullanmıştır, ama en azından bunların jetonları üst seviyelere çıktıkça köşe sayısını artırarak yuvarlaklaşır, takılmalar da böyle azalmış olur.

bedava olanından uzak durulup mümkünse hamallıkla bu zımbırtıyı geliştirmek isviçreli bilim adamları tarafından da tavsiye edilen kullanım şeklidir.

çakallara bak anasını satayım, jeton düşsün diye illa ki bir üst modeli alacağız, hep gapitalizimnin oyunu bunlar.
pınar beyaz reklamında okan bayülgenin seslendirdiği kukladır. ''ben buldum, ben buldum.'' diye bağrınır.
ninja kaplumbağalar'ın baş düşmanı shredder'ın patronu. orjinal ismi krang tir. kendini taşıması için robot gibi yapılar kullanır.
bana pahalıya patlayan organdır.