beylikdüzü

istanbul un dışında, huzurlu ve geniş evlere, bir çok avm ye sahip istanbul ilçesi. istanbul un yaşanılacak en ideal yerlerindendir. ilk kar genellikle bu ilçeye yağar.
istanbul'un ne tarafta olduğunu gösteren tabelaya sahip ilçe.
kadir topbaşın, anadolu yakasındaki vatandaşlar için sabiha gökçen uluslararası havaalanından beylikdüzüne seferlere başlayacak olan çılgın bir projesi varmış.kaynak,dönde bi aynaya bak.
1 yılı aşkın süredir metrobüs yapımı süren ilçe. halk kanser olmak üzeredir. mart ayında bitmesi bekleniyor, yani umarım.


avcılar - beylikdüzü thy seferleri;

an itibariyle muazzam bir kar yağışı var. göz gözü görmüyor, her yer bembeyaz.
rezidanslara bezeli güzel muhitim. rezidans başına ortalama 20 geyin ve 2 gey çiftin düştüğü son derece gey dostu bi muhit. bir sürü alışveriş merkezi falandı filandı derken illa da galata görücem demezseniz kendi halinizde gayet güzel yaşayabilirsiniz.
ne yardan geçerim ne serden diyenlerin yaşayabileceği güzel semt.
yarından itibaren sınırları içerisinde çok güzel bir rezidansta ve fiber internetle yaşayacağım semttir kendisi. 100 mb'in keyfine varıp grindr'ımı açacağım.
hem yaşadığım hem de bisiklet tutkum yüzünden habire ezilme tehlikesi atlattığım semt. kampüsle arası bu kadar uzak olmayaydı çok daha iyiydi.
artık taşındım, bu sakinlik, bu kafası güzellik başka bir semtte yok. yalnız grindr açılıp bakıldığında taksimde 500 metre çevremde 50 adam varken, burda 2 tane ancak çıkıyor, gerisi 3 km, 4km şeklinde gidiyor. ayrıca yarın da ilk işe gidiş deneyimimi yaşayacağımdır, heyecanlıyım daha yolun başındayım.
istanbulda yaşanılabilir yer similasyonumda hep 1. çıkan yer . artık merkezde yaşamaktan nasıl bıkmışsam burada yaşasam huzur dolu olurum gibi bir düşünceye sahip bırakıyor.
benzin cafe açılmış. ne iyi olmuş, gidebileceğimiz hoş bir mekan.
bir süredir oturduğum, istanbulun en düzenli semtlerinden bir tanesi.

kısaca açıklamak gerekirse, gey popülasyonunun yoğun olduğu, güvenlikli, sosyal aktiviteli bir sitede oturuyorum. yüksek bir kattayım, güzel mi, evet güzel. ancak işyerime biraz uzak.

aradığım herşeyi bulabiliyor muyum? evet, peki ne arıyordum da buldum, bazı markalar, sinema salonları, yürüyüş yapabileceğim alanlar, kapalı açık yüzme havuzu, koli...

işte bunların hepsini bulabildim. hatta gey bir komşum bile oldu.
10 ay sonra yerleşmeyi planladığım semt. ancak kira ve emlak fiyatlarındaki artış ve artışın devam edeceği dedikoduları canımı sıkmıyor değil .
artık ayrılma vaktinin geldiği semt. tam dibimdeki inşaat ve evime sığamamamdan ötürü evimden ayrılmayı istiyorum. muhtemelen bebek ya da ataköy'de minimum 3 odası olan bir eve yerleşeceğim. aynı huzur ve konforu bulur muyum bilmem.
her sabah 1.5 her akşam 2 saat üzerinde yol gitmeme sebep olan yeni taşındığım semt... tanışmak isteyenler için telefon numaram profil resminin ; anahtar paspasın altında....
çok uzak sanki, hani az daha gitsen bulgaristan.
güldür güldür showun senaryolarında sık sık kullandığı espri malzemesi olmuş semt.
1 sene oldu taşınalı hala alışamadığım büyük caddeler yüksek binalarla dolu yerleşim yeri
  • /
  • 3