blackberry

bıs ve tasarımı dışında hiç bi haltı ilgimi çekmeyen, son günlerde kötü amcaların elinde olan bıs ve bbm, "şeytanın seks kölesi olacaksınız" şeklinde msjlar yayan iş telefonu. düzelir de kullananlar sevinir inşallah diyoruz.*
tiksinç , uyuz, gereksiz, telefon. bu kadar.
önceden çok hoş olduğunu düşündüğüm ancak android ile tanışınca ne kadar boş olduğunu gördüğüm telefonumsu.
en önemli anlarda hata verip reboot atan ve insanı çıldırtan telefondur.
patronların çalışanlarına taktıkları dijital pranga *
yüzlerce lirayı çöpe atmanın en şık yolu.
kullanım ömrü en fazla 1 yıl olan telefon. şu ana kadar bir yıldan uzun süre sorunsuz çalışanı görülmemiş, duyulmamıştır maalesef.
aynı zamanda kullandığınız operatörün internet paketlerinden faydalanmanızı engelleyen cihaz. illa ki bis kullanmanız gerekmektedir.
‎facebook uygulaması tam bi işkence. gün içinde fırsat buldukça silip tekrar kurmam gerekiyor o derece. bu da yarım saatimi alıyor. sağol blackberry.
24 ay taksitle iphone alan ve uygulama kullanmayan insanların bok attığı telefon markası, rim harikası.
iphone ve android kullandıktan sonra hiç güzel olmadığını fark ettiğim telefon. facebook uygulamasına uygulama demek için kafamızın baya iyi olması gerekir yani o derece iğrenç. benim yıllar önceki akılsız telefonumda bile facebook daha güzeldi dedirtir. facebook dışında da genel olarak telefonun arayüzü gerçekten kötü. tabi donanımı ve gücü hakkında bir yorum yapamam.
marka meraklıları için güzel bir obje gibi gözüksede, telefonu yanlışlıkla kapatırsanız bir daha açılana kadar bi ömür geçmesini beklersiniz.
nefret ettiğim insanlara kullanması için önerdiğim telefon markası.