burcu esmersoy

ünlü olmadan önceki yıllarda bizim yazlığa gelip aklımı başımdan almışlığı vardır..o kadar güzeldi yani. hala hoş ama zayıflığı abarttı sanırım.
ukalalığın kitabını yazan insan. inanılmaz patavatsızdır, bu hatunla canlı yayın yapmak intihara teşebbüstür.
torsu çok çirkin olan kadındır. bilmiyorum sporun etkisi mi, fakat dans yarışmasında giydiği bir kostümde tüm göğüs kafesini, iri kemiklerine ve omuzlarına rağmen göstermekten hiç rahatsızlık duymamıştır. ben bile rahatsız oldum o görüntüden ki bana ne?

ayrıca her gördüğümde "turşu" diye kendinden bahsetmekten acayip keyif alıyorum.

acun ılıcalı nın meşhur ettiği isimlerden biri. güzel bir kadın ortaya çıkan gönülleri kazanır. sonra şımarır.
97 yılı türkiye 4. güzeli olmasının dışında bir dönemler hıncal uluç'un sekreterliğini yapmıştır. sesinin erkek sesi gibi olması yorumlarına çok üzülse de cnn'de sunuculuk yapmış, acun'un el atmasıyla yeniden gündeme gelmiştir..
keşke saçıyla başıyla oynamak yerine konuşmayı öğrense. vitrin güzel tamam da içerik zayıf. bir de çok yapay değil mi? tamam hasetleniyor da olabilirim!
15 şubat 2020’de gökhan çınar’ın katarsis’ine konuk olduğunda çocukluğu ve geçmişi ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme oturmuştur. sanırım yine milletçe bir linç@ vakasına girmemize ramak kala, gökhan çınar’ın uzman psikolog kimliği, kendisinin çocukluğunda gördüğü aile şiddetinin çok dozunda aktarılmasını sağlamış ve çok doğru bir noktadan bakış atmamıza ön ayak olmuştur.

babasının ufacıkken termosifon hortumuyla dövdüğü, annesinin kendisine yıllarca teyze dedirttiği ve yanlışlıkla başkalarının yanında anne dediği için tokat yediğini anlattığı kısımlar, ülkede ne kadar çoğunluğun bu, benzeri ve daha beteriyle baş etmeye mahkum edildiği duygusuna alıp götürdü beni. o yüzden, yaptıkları ve kimisine göre önemsiz olsa da başardıklarını düşünerek sevindim burcu esmersoy adına. bir de tüm çekimde verdiği cevaplar, aslında cin gibi bir kadın olduğuna ikna etti beni.