canan karatayın meslekten men edilmesi

benim pambık ninem akıl hocam biricik tohturum canan karatay'ı türk jinekoloji ve obstetrik derneği türk tabipler birliğine şikayet etmişler ve meslekten men edilmiş 15 gün süreyle.bu salak derneği ilk defa duymakla beraber kendilerine galiz küfürler hazırladım.ulan kadın tek başına küresel ilaç kartellerine savaş açtı.kolestrol saçmalığını milyonlarca insanın duymasını sağladı.benim gibi mal adamlara işlenmiş ve pakette olan hiç bir şeyi yememeyi,hazır içecek ve meyveli soda içememeyi öğretti.şimdiye kadar kim çıkıp bunları söyledi allah aşkına.gebelik'de şeker yüklemesi konusunda çok kızmış sevgili derneğimiz heralde.bu konuyu tam olarak bilmediğim için yorum yapmayacağım.ama saydığım diğer şeyler bile bu kadının dolandırıcı ve sahtekar tv doktoru olmadığını kanıtlıyor.
allah sizin belanızı versin bu millet hiç bir bilim insanına güvenmezken bu kadına güvendi ve pişman değil.onun sayesinde hayatına yeni ve sağlıklı bir yol çizen binlerce insan var.şekeri ve işlenmiş gıdaları bıraktırdığın benim gibi binlerce insan sana güveniyor canan hoca.hem 1950'li yıllarda sigaranın sağlık bir bok olduğunu savunan doktorlar vardı.zaman haklıyı ve haksızı ayırt eder.bilimin ve aklın yolu birdir.

http://t24.com.tr/haber/canan-karataya-1...

gerçekten de bilime, sanata ve bilimsel düşünceye değer ve önem vermeyen bu toplumda yer edinebilmiş nadir bilim insanlarından biridir.
tıp pastasından pay için savaşan ilaç şirketlerinin tezgahlarına kurban edilmiş olabilir.
pek şaşırtmayan olaydır.gerçekleri dile getirdiği için birileri rahatsız olacaktı elbet.
meslekten 15 gün süreyle men edilmiştir. edilme gerekçesi hamilelere şeker yükleme testi yapılmasına kesin bir dille karşı çıkmasından kaynaklıdır. doktor olabilirsiniz, bir konuda ortaya fikir atabilirsiniz ama özellikle hamile kadınların kafasını bu denli karıştırıp, insanların hastanelere panik halde taşınmasını sağlamak manasızdır. bir karşıtez üretmeden herkesle savaşmaya çalışmak don kişotlukla değil, popülerliğin kafa karıştırmasıyla açıklanabilir. zaten bir şeyi önermekle dikte etmek arasında rahatsız edici bir fark var. bu kadının da çözemediği şey bu. en doğru şeyi de önerse üslubu yanlış olduğundan ciddiye almadığım biri. biraz aklı başına gelir diye umuyorum.