cezalar beni yıldırmaz ben yine taciz ederim

"insanlar çok bozulmuş" deyip tacizi haklı göstermeye çalışan elemanın beyin yakan görseli. valla yolda görsem yolumu değiştiririm abi bu beni bile siker. sosyal medyada bu şahsa yönelik öyle yaratıcı küfürler edilmiş ki, çok ama çok acayip. izleyin ve kimlerle yaşamak zorunda olduğumuzu görün. konu ve durum çok şerefsizce değil mi ya asabım bozuldu yeminle.

bereket versin röportaj yapan kıza hallenmedi.(bkz: at hırsızı kılıklı erkek modeli)
tüm erkekler ölmeli / öldürülmeli.
potansiyelinin farkında olan,kendisiyle çelişen bir densiz,hayasız daha.beyanı bile ceza gerektiriyor zira bunları söyleyen yarın yapacakları ile dehşet verici olabilir.
düşüncesi ofsayt olsa da, samimiyetin dibine vurmuş, yaparım arkadaş diyor, kıvırmıyor bazıları gibi "aaa olur mu öyle şey deyip" ahlaktan etikten dem vurup gözü komşu kızının eteğinin altında olanlardan değil, rezil olduğu gerçeğini değiştirmiyor ama bu.
(bkz: wtf)

ceza arttırımında gidilen yol gerçekten "2-7 yıl hapis" ise adamın yılmak için geçerli bir nedeni yok. böyle tiplerin tedavi edilebileceğine inanmıyorum. kaybedecek bir şeyleri de yok, o iğrenç puma beresini takıp hapishane çatısı altında gel zaman git zaman beklerken pekala yaptığı şeyleri hatırlayıp hallenir, çıktığında da devam eder. bacakları görünen, derin bir dekoltesi olan, mükemmel bir fiziği olan birisine sen yan gözle bile bakamazsın. "dikkat çekmek istemezse böyle giyinmez" bu seni de ilgilendirmez, "ama ahlaksız bu baksana orospu gibi giyinmiş" bu sana bir şey söyleme hakkı da vermez, dönüp yan gözle bakman böyle bir şey düşünmen tacizdir. ha bunların kafası cidden yok, çünkü bunlar için kadın formu, ister çarşaflı, ister mini etekli olsun yorum yapılması gereken, yürürken arkadan kalçaları incelenmesi gereken, fırsat varsa tadına bakılması gereken bir şekilden ibaret. "anam bacım olsun" diyor, senin gibiler anana bacına bu gözle bakmıyor mu sanıyorsun? densiz. ay sinirlerim bozuldu biri şunu idam etsin.