çiftlik bank vurgunu

mehmet aydın isimli 25 yaşındaki zat milleti dolandırmış ya la. çocuğa bak sen. git çiftlik bank isminde bir yapı kur. sonra millete bunu yay. ben sizin adınıza inek tavuk alacam siz de bana şu kadar para vereceniz de. sonra vurgunu vur. haydi yallah uruguay. geri kalanlar da ceremesini çeksin. olum hala uslanmadı bu millet yemin ediyorum gerizekalı. hem de ne gerizekalı. yarım milyar lirayla adam uruguay'a kaçıyor. oradan vatandaşlık alıyor ve inşaat işine giriyor. yemin ederim biz de böyle cesaret olsa dünyayı fethederiz de yok işte. en son karısıyla, yönetim kurulu üyesi tutuklanmışlar. bir de çıkıp başınızın çaresine bakın falan demişler millete.
ha bir de teyzenin biriyle röportaj çıkmış piyasaya. teyzenin yorumu da facia. bu kadar insan aptal olamaz demiş para yatırırken. yok artık yani. çüşş. hakikaten hepsi de aptalmış teyzecim kusura bakmayın yani.
zamanında deniz feneri adı altında toplanan milyon liralar vardı. hiç mi duymadınız? hiç mi akıllanmadınız?
ülkenin en çalışkan insanları dolandırıcılar, gece gündüz tüm mesailerini milleti nasıl dolandırırız diye düşünmeye harcadıkları kesin.bizim millette zaten ayakta sikilme bağımlısı.hatta kime oy vereceklerini bile yıllardır bu şekilde belirliyorlar. ülkeyi satıp karşılığında 15 sene sonra iki ülke alacağız deseler ona bile inanacak durumdalar.
şimdi bu dolandırılanlardan 1600 tanesi tekrar dolandırılmış. paralarınızı 400 tl'ye geri alırım diyen biri 1600 kişiden 400 tl alıp kayıplara karışmış. valla çok değişik bir milletimiz var. dolandırılmışsın, üstüne bir daha dolandırılıyorsun. pess!

https://www.birgun.net/haber-detay/ciftl...

ayrıca bu mehmet aydın önce çıplak gösteren gözlük satmış, sonrasında da rap şarkılar söyleyip klip çekmiş. 500 milyon lira vurgun, bu tipe o kadar para nasıl kaptırılır yaw. ahahah delikanlım!abi böyle bişey yok.
bir kere tip, tipi koyduk kenara.
eşi olan kızımız 20 yaşındaymış, ulan ne zaman evlendin bu adamla ne kadar evli kaldın da '' bana hep iyi yönlerini gösterdi, bilmiyordum '' dedin.
1.700.000.00 tl hesabına geçmiş '' eğer bende dolandırsaydım servetime servet katardım'' dediğin yaş; 20!
bizim milletimiz nasıl bir sığırlık mucizesi, nasıl sağılmaya meraklı bu kadar anlayamıyorum.
planlı bişey olduğu belli, 1 yıl önce vatandaşlığı almış oğlancık.
peki şimdi ne olacak, ben acayip merak içindeyim.
hiçbir şey olacağı yok. devlet bu insanlara sahip çıkmayacak. çünkü zaten bu adam da onlar gibi davranmış. sonuçta bir tanesi usülsüz şekilde dolandırmış, diğeri kanunla dolandırıyor. aralarında pek bir fark yok. ha bir it iti ısırmaz yani. bizim çiftçi milleti salak. sen hangi akla hizmet o kadar parayı tek bir adama verirsin yaa. aklım almıyor. aklım alsa götüm almaz. üstüne bir de yine dolandırılıyorlar. olum valla çok komik bir ülkeyiz yemin ederim. böyle bir şey yok yaa.
çiftlikbank mağdurlarının whatsapp ve facebook grupları varmış.trollük yapıp eğlenmek isteyenler için kaçırılmaz fırsat.en son gablatasaray in kalecisi uruguaylı muleslera'nın çözüm olabileceğini bile düşünmüşler.iyi geyik dönüyor anlaşılan.
dolandırılanları 2. kez dolandıran bir çete ortaya çıkmış. şaka gibi. *

http://www.mynet.com/haber/guncel/ciftli...
vurgunun 2 milyar tl yi aştığı ortaya çıkarılmış.

http://www.mynet.com/haber/guncel/ciftli...