cool sanılan erkeğin aslında gay olması

genelde çevresi tarafından bilinmeyen gaylerde yaşanır. mesela ben. kız yazar yazar yazar ama yüz bulamaz. ne cool bi adam bu yahu karizmaya bak diye düşünür daha da üstüne gelir. halbuki alakası yok lan senin cinsinden hoşlanmıyoruz hahaha.
cool nedir bilmem ama cool olunca eşcinsel olunmuyor anladığım kadarıyla. yada eşcinsel olunca cool olamazsın gibi bir şey midir, karmakarışık oldum sözlük.
bir insan ya siyahtır, ya da beyaz önermesiyle aynı tutarlılığa sahip bir önermedir.

efendi de birinin kölesi değil midir?
bu tür coollar hemen farkedilir diğerlerinden. bunlar fazla coollardır. iki o lu değil beş altı o lu coooooollardır bunlar.
aslında ilginç bi nokta. cool takılan erkeklerin daha çok kankası olup erkeklerle daha içli dışlı olması falan.kızlar kenarda. erkekler içerde. ilginç.
çoğumuzun karşılaştığı durum diye düşünüyorum.
(bkz: dışı seni yakar içi beni)
anlatım bozukluğuyla el ele tutuşmuş bir başlıktır efendim.
aslında komik bişey anlatılmış ki
gündelik hayatta başa çok gelen bi hadise.
böyle birini gördüğümü düşündüğüm insan tipi.marketin sahibinin oğlu,evet eminim. cool gibi duruyor ama ben gayim diye bağırıyor. düşündümde hoş birinede benziyor. * * *
soğuk, mesafeli, olağan ve iyi görünümlü gibi anlamlara gelen, ancak yurdumda "yollu"ya kadar çok geniş bir skalada kullanılan kuğul tabirinin; gay'lik müessesesi ile aynı çatıda birleşmesiyle gerçekleşen durum olsa zahir.

cool heriflerin bu maske altında gay oluşlarını perdelemeleri ne kadar olası görünse de bunu ortaya çıkarmak da o kadar kolaydır aslında. gözler yanılmaz, gözler cool olanı, maskeli kuğulları ve gay olanı ayırt eder. inanmayan kendi gözlerine sorsun bakalım ne diyor. evet bu da bir gay ama cool maskeli hım.