dalyandeltasi

aramıza yeni katılan yazarlardan, hoşgeldin efem.

(bkz: askk)
bir başlığa 10 entry girerek beni benden alan insan , amcam çok bilgilisin tamam ama hepsini mixleyip tek entrye girsen ha? ama muhteşem saptamaları var.
sözlükteki ilk acemilik günlerimdeki halime benziyor. zeki çevik ve heyecanlı..

(bkz: sakin ol şampiyon)
entry makinası olabilir, tarzını beğendim, bana şuan hala yazan bir entry makinasını hatırlattı. takibe devam.
aktif sözlük yazarı ndandır. kendini okutuyor. diliyorum hep yaz.
neşeli sempatik...tam bir egeli...süper...
neşeli sempatik...tam bir egeli...süper...
neşeli sempatik...tam bir egeli...süper...
neşeli sempatik...tam bir egeli...süper...
neşeli sempatik...tam bir egeli...süper...
neşeli sempatik...tam bir egeli...süper...
(bkz:#84797) no'lu entrysi ile gece gece yardırmış olan taze yazarcan. ilk girdiği günlerde pek bi aktifti. şimdi pasif olmaya mı karar verdi nedir. ortalıkta görünmüyor...
güler yüzlü, hoş sohbet, kıpır kıpır yazar kişisi.**
bu entrylerin sahibi kimdir merak içindeydim sürekli, bana kalsa izmir'e gitmem kaç zaman sonra olurdu neyseki o istanbul'a geldi kelayi ile beraber. ne de iyi etti. ayı sözlük yeni yıl zirvesi vol.2 sayesinde tanıştığıma sevindim. o sakallar çok hoş bu arada ama seni olduğundan büyük göstermiş. ha bu tercih sebebidir yalan değil olgun seven çok adam var ve olgun gözükmek için bıyık sakal bırakmak gayet mantıklı geliyor bana da. sıcak ve samimi sohbetlerin için de ayrıca teşekkür ederim.
ayı sözlük yeni yıl zirvesi vol.2 boyunca en çok sohbet ettiğim ve sohbet etmekten müthiş derecede keyif aldığım yazardır. video oyunları konusundaki zevklerimin bu kadar uyuştuğu bir insan tanımadım hiç. sohbetini benden esirgemediğin için teşekkürler.
izmir kokutan diğer yazardır efenim. zirveye en şık gelen yazardır efenim kusura bakmayın. muhabbeti çok çok iyi birde iyi ki gelmiş.
ardı arkası gelmeyen derin sohbetlere girebildiğim yazardır. bazen kendinizi öyle kaptırıyorsunuz ki zaman denen kavram yok oluyor sanki. ama kendini ifade etmekte fazla fazla iyi, bu yüzden kendimi mal hissetmeme sebep olabiliyor. olsun dalyandeltasi candır, bidenedir.*

edit: nesir alanında felaket bir yeteneği var bu yazarın, ama biraz cesaretsiz sanırım. muhteşem gözlemlerine ve betimlemelerine şahit oldum.**
sözlüğün en jiletçi yazarı ünvanını açık ara koruyan, sekizyüz küsur entrysini gözünü kırpmadan silen ve uzun zamandır ortalarda görünmeyen yazardır. su akar izi kalır misali, güzel entryleri hoş bir seda gibi sözlük kubbesinde asılı kalmıştır.

(bkz: müslüm gürsesin ölümünün sözlüğe etkileri)