dark bear mesajlarımızı görüyor mu

isterse veritabanından okur ama okuduğunu zannetmiyorum.

(bkz:no one cares)
görüyor ve okuyor başka soru varsa alalım beybiler.

hatta anahtar kelime ile taratarak tüm mesajları döküm halinde de okuyabiliyor. zamanında bir 5 yıl geriye gidersek bu yolla 5-10 yazar sözlükten uçurulmuştu. sebep ise seri eksileme çetesi kuran ve yazarlara baskı yapan yazar grubu idi. bu yüzden ben mesaj kısmında sözlük konuları haricinde pek konulara girmem. şaka şaka sözlükten uçurulacağımı bilsem yine de her boku yazarım.

peki bu demokratik mi bence değil, ama ben de olsa meraktan çıldırır okurdum, ay çok meraklıyım.
okumuyorum beybiler. bana dilediğiniz gibi saydırabilirsiniz. işim gücüm yok bir de sizin boş muhabbetlerinizle mi uğraşacağım. rahat olun.
mesajlarinizi bilmiyorum ama siteden yollanan şikayet mesajlarinizi ben muhakkak görüyorum, okuyorum, değerlendiriyor ve gerekli ise müdahalede bulunuyorum. bir üye sitemde bulunmuştu, cevaben bütün sözlüğe duyurulur.
ip adresinizi ,gps iniz açıksa koordinatlarınızı ,kameranız açıksa bilgisayar karşısındaki tüm uygunsuz hallerinizi bile görebiliyormuş.siz hala mesajlarınızın derdine düşün.
genellikle yazarların karşısındaki kişiden telefon numarası alabilmek için uydurduğu bir bahanedir. "dark bear özel mesajlarımızı okuyor. telefondan rahat rahat konuşsak?"

bahane olm bahane. az akıllı olun işte. adamın işi gücü yok, koskoca sözlüğün sahibi bir de özel mesajlarımızı irdeleyecek ha.