deri koltuk

güzel renk seçiminde eve +10.000 lira ekleyecek kadar şık duran, yazın çin eziyetlerine ev sahipliği yapan koltuk cinsi. tişörtsüz oturulması durumunda takriben 10 dakika sonra kalkmaya çalışmayın! orada yaşayın mümkünse. zira sırtınızdan bir parça eksilebilir.

-greenbear sırtını yine koltukta unutmuşsun!
evde günlük kullanım açısından tercih etmemeniz gerek fakat şık bir görüntü isteyenlerin vazgeçemeyeceği tarz koltuklardır. bence daha çok ofis tarzı yerlere uygundur.
yaz mevsiminde "ben bunu niye aldım?", kış mevsiminde özellikle arabada koltuktan ısıtma sistemi yoksa "alllahhhhhh" dedirten, güzel renk seçimi ve dekor ile göz zevkinizi orgazma ulaştıran ama pekte kullanışlı olmayan koltuk.
estetik olarak iyi fakat kullanım olarak sıkıntılı mobilya grubu. hele ki yazın nasıl da terletir adamı.bir de üzerinde kaykıldınız mı tuhaf tuhaf sesler çıkarır ki ortamdakiler yellendiğinizi düşünebilir *
annemle, her yaz kokmasın diye tuzlarız.
yoksa hijyenik olmayan bir koltuk türü.
bu cins koltuklara oturanların %98'i çıkan osuruk sesini iki hatta üçüncü kez çıkarıp sorun bende değil koltukta mesajı veriyormuş. cidden var böyle bir şey, bu yüzde içinde bende varım.
üstünde sevişilmesi sonucunda altta olanın götüyle vedalaşmasına sebebiyet verecek mobilya.
kışın üzerinde uyunmaması gereken şey.

(bkz: zatürreye giriş)
kıçını küçültmek isteyen insanların, yazın birkaç dakika oturup ter dökmesine sebebiyet koltuktur. zahmetsiz, acısız, kolayca. ayrıca, çok fazla oturabilirseniz kıl dönmesi bile geçirebilirsiniz, ama en azından kıçınız küçük olur.