dövmeli insan korkusu

anlamsız bir korkudur ki artık doktorlar, muhendisler saygın iş adamları bile yaptırıyo. saygın olmaları da çok da si..mde değil açıkcası bu bir yaşam felsefesidir. korkmayın o da insan
daha çok ebeveynlerde gelişen bir durum.
dövme yaptırmak istediğimi anneme söylediğimde psikolojin mi bozuk demişti.
dövme yaptırmak=psikolojik soruni kendini jiletleyen insan demek canına yandığım aileler için.
saçmalık.
yaptiran yaptirsin da dislamam da ben sevmiyorum tercih etmiyorum
dövmeli insandan değil de aslında hollywood filmlerindeki motorlu uzun saçlı deri kıyafetli dövmeli koca adamlardan ya da hapishane filmlerindeki dövmeli tehlikeli adamlardan korktuklarındandır o. zira çoğu ürkütücü boyutlarda insanlar olabiliyorlar. yoksa dövmeli insandan niye korksunlar ki, yani benden korkulur mu lan, ne kadar da şirinim oysa ki hihi.
işi abartıp vücutlarının her yerine dövme yaptıranlardan insanlar çekiniyor..amerika da çok yaygın olduğundan kimse dönüp bakmaz ama biz daha o seviyelere çok uzağız.
hayatı yeniden keşfedin isimli bir kişisel gelişim-psikoloji kitabı sonrasında çocuklukta edindiğim şemaları tekrarlamamam gerektiği söyleniyor ve aşırı cinsel çekim hissettiğim insanlardan uzak durmam lazım geliyormuş. şema dedikleri şey de çocukluk travmalarını erişkin hayatında bizim bile farketmeden tekrar tekrar yaşatmamız demek kısaca. dövmeli adamlardan korkmamın nedeni kitabın bana mantıklı gelmesi ve duygusal olarak bana acı çektireceklerini düşünmem çünkü bu tayfa genellikle benim cinsel çekimimin fazla olduğu tayfa. tabii her dövmeli insan değil. ergenlikten kalma sevgili adı, latince özlü söz, kartal ya da martı dövmeli insanlardan direkt soğuyorum. diğer kategoride (genelleme yapmadan) ekseriyetle bir bağ kurduğum halde zarar göreceğimi düşündüğüm tayfa oluyor.

duygusal hezimetten çekinmeyen arkadaşlar, kaslı, dövmeli tiplerle benim yerime de hunharca sevişsinler. aşık olursanız da sabah sizi evden apar topar göndermeye çalışmayan bir yiğite denk gelirsiniz umarım. e serseri doğdum, serseri ölücem diyip sizin aşkınıza adam gibi karşılık verenini de bulursanız elinizden kaçırmayın zaten. nesilleri tükeniyor gibi.