erekte olmuş penisiyle utanmadan toplum içine çıkan erkek

avrupalı amerikalı yapıp tumblr'a atınca cool olsun, fakat yurdum erkeği yapınca beğenmeyelim. bu da güzel.
'' memeler başkaldırınca nasıl kavuşmuyorsa düğmeler ve ortaya görsel bir şov çıkıyorsa erekte olunca penis de kavuşmaz bacaklar '' dan muzdarip erkektir. napsın yani baraj kurup gizleyeyim derken iyice açık mı etsin?
geçtiğimiz yıllarda böyle bir orta yaş erkeğine rastlamıştım. metroda kendime arkalardan yer beğenirken bir yere oturdum ve karşımda o arkadaş vardı. güzel abim yayılmış, ufaklığı da bir güzel dikmiş havaya, kumaş pantolonunun altından bizlere şov yapıyordu. çok dikkatli bakmadım ama etrafımızda kadın da yoktu. sanırım hastaydı: ufaklığı indirememe hastalığı...
abideki o umursamazlık, dışarıyı izleme, ufaklığı zerre saklama gereği duymama tavırları karşısında yarım saat uzun düşüncelere dalmıştım. evet, yarım saat o ufaklık hiç inmedi ve itinayla bizlere sergilendi. dar pantolon ve sanıyorum boxer altında kendine özgürlük arayan sevgili ufaklık aradığını malesef bulamadı ve bence bu utanç hepimizindi. neden bilmiyorum, fesatlaşmayın. bu da böyle bir anımdır.
artık bunlara tepki vermiyorum bile. olabilir insanlık hali penis bu ne zaman nerde harekete geçeceğine biz karar vermiyoruz sonuçta. adsfadsfa. asıl arapların entariyle gezenleri var burda altında don olmadan. onların utanması lazım. ama yok. adam daldaşak meydanda olacak şekilde püfür püfür geziyor. hani tecavüz etmek istesen direk yatır ve aban modundalar. hımmm ben de mi alsam bir entari adsfadfsdfas.