erkekler için de en büyük kariyer babalıktır

çocuk esirgeme kurumları dolup taşıyor, terk edilen çocukların hayatta kalmayı başaranlarının yaşadığı şartlar malum, evlilik dışı doğup çöpe atılan bebek vakaları çin'le yarışıyor; demek ki bi yerde baba olmak da çözüm değil. sağlık bakanına tavsiyem çocuk yurtlarını ve ölüme terk edilen bebek evlerini bir dolaşması, sanırım odasından ve bakanlık köşkünden pek dışarı çıkmamış. güldürdü.

(bkz: ne içtinse bize de söyle)

(bkz: ayy götüm)

(bkz: sağlık bakanı ile yakası açılmamış muhabbetler)

(bkz: bakanım bizi diskoya götür)
yaşadığımız dönemi yansıtan bakanlardan birinin verebileceği en rezil beyanatlardandır!

(bkz: akp)
(bkz: ileri demokrasi)
(bkz: yeni türkiye)
akp ve diğer siyasetciler kahve de okey oynarken dünyayı ve türkiyeyi kurtaran adamlar olarak görerek artık bu gibi adamların dediklerini ciddiye almıyorum ben siz de almayın.siyaset ve sıradan hetero sıkıntılarını bir ibne olarak umursamıyorum.siz fakir fanilere de önerim budur.tek derdinizi yeni koli bulmak ve sevgiliniz olsun.
baba olduktan sonra artık hayattan elini ayağını çekip kendini ev işlerine ve çocuk bakımına verecekse henüz hazır olmasa da toplumu yapıbozumuna uğratacak bu çıkış desteklenmelidir. düşünsenize eve geliyorsunuz ve kapıyı çıplak vücuduna mutfak önlüğünü geçirmiş elleri deterjanlı bir herif açıyor. ne dersiniz hoş olmaz mı?