eşcinsel ilişki sırasında basılma durumunda yapılması gerekenler

kamuya açık yerlerde yapılıp huzur bozucu boyuta ulaşmadığı sürece suç teşkil etmeyen yahut herhangi bir baskın ihtimalinde bazı vakalarda zorla kabahatler yasasına sokulmak istenen baskın hallerinde yapılması gerekenlerdir.

1. inkar edin. karşınızdakinin gördüklerinin bir hayal olduğu konusunda telkin edin. sonuçta iki kişisiniz bir kişinin hakkından gelmek zor olmasa gerek.

2. kişisel zevkiniz yarım kaldığı için basan kişiye temiz bir dayak atın. belki pataklama sonucu hafızasını kaybeder ve gördüklerini de unutur.

3. ölü taklidi yapın. belki o an kıyamet kopar ve bu yalandan ölüm hali gerçeğe dönüşüp işinize yarar.

4. baskın yapan emniyet görevlisi ise ve bu işlere meyilli ise ayartıp aranıza alın. eh bu işleri ben öğretecek değilim, olaya dahil olan her birey ona ortak olmuş sayılır.

5. basılma fiili teşebbüs halide kaldıysa ve hemen giyinme ihtimali yoksa "eyvah soyulduk" diye bağırarak fiili hırsızlık kapsamına sokmaya çalışın. eh siyasiler bile bunu yapıyor, siz de yapın efendim, yılmayın teslim olmayın direnin.

- yaz canım. 200 torba çimento, 20 kamyon çakıl, 15 tane kapı.
+ siz? siz?
- ''aaa hoşgeldiniz'' 30 kamyon ince kum.
''hey yakışıklı biraz eğlenmek ister misin?'' denir. akabinde yeşilçam filmlerindeki sarışın kötü kadın kahkahası patlatılır.işe yaramazsa basana basılır.
-kaçın
-güney amerikaya yerleşin
-ya da göreni öldürün
ilk aklıma gelenler bunlar
boşa kürektir. baskın basanındır domalın ve zevkini çıkarın. ne de olsa demokrasi onlardan yana! ne sandın yarrraaam.