eşcinselin karşı cinsle evliliği

heterosexzmi koruyan dayatmacı toplum kurallarının ve yasalarının getirmiş olduğu zorunlu haller.
aşık olunan adamın sonradan evli olduğunu öğrenmeye yol açan allahın belası durum. müslümanlıkta, katolik ve ortodokslarda çok fazla görülür.
eşcinselim ama nedense bi kadınla evlenmek istiyorum. * * *
homofobiden daha çok canımı yakan durum. elbette ki zor durumda kalındığında, kişinin hayatı ya da işi söz konusu olduğunda anlaşmalı bir şekilde yapılabilir fakat kişi sırf toplum tarafından dışlanmamak, ailesini mutlu etmek, sıkıntı çekmemek adına evleniyorsa pek anlayışla karşılayamıyorum maalesef. sonuçta dışarıda birçok eşcinsel; toplum tarafından nefret objesi olarak gösterilip ötekileştirilmeye çalışılıyorken, bin bir zahmetle gizliliğini korumaya çalışıyorken hatta kimi eşcinseller tüm tehlikeleri göze alıp "ben eşcinselim" diyip açık yüreklilikle gezebiliyorken başka bir eşcinselin sırf "aman ağzımızın tadı kaçmasın ali rıza bey" tarzında bir moda bürünüp karşı cinsle evlenmesi ayıbın, ahlaksızlığın en büyüğü bence!
sitedeki ve gerçek yaşamdaki sahtekar eşcinsellerin farkına vardıktan sonra artık çok da şaşıramadığım durumdur. bazen kafayı yedirtir bu düşünce. en iyisi hiçbir eşcinsele yakınlık duymamak. bir yakınlık olmadığı için hayal kırıklığına da uğramamış olmuyorsunuz.