eşcinsellerin iş hayatları

bazıları için hiçte hoş olmayan deneyimleri barındıran hayat. eğer cinsel kimliğinizi açık yaşıyorsanız her an tacize uğrayabilirsiniz. yaşınız ileriyse çevrenizde ki insanlar neden evlenmediğinizi merak ederler. sorgularlar. iş arkadaşınıza aşık olmanızda belki başınıza gelecek en kötü şeydir. kısa sürede dedikoduların hedefi olabilirsiniz.

http://ayisozluk.com/lnk/a82ff4
çevrede ne kadar kadınsız kalmış aç erkek olduğunu ve hetero erkeklerin aslında hiç de hetero olmadıklarını gözlemlemenin en kolay yoludur. böylece "azınlık bir gruba dahil sayıldığınız için eş bulmakta zorlanacağınız" üzerine yazılıp çizilen lafların boşluğunu anlamak da mümkündür.
az önce konuştuğum arkadaşıma göre iş yerinde eşcinsel olmak bazen avantaj olabiliyormuş. patronunuzda meyilliyse bu işlere, onunla yatarak kısa sürede öne geçebilirmişsiniz. vay be dedim sen gerçekten kirli metres olacak adamsın. nokta.
şu sıralar çalkantıda...
mesleğe göre değişebilecek, zehir olabilecek hayattır. polis teşkilatında bir eşcinsel için her şey fazlasıyla zordur. zira kaynak belirtemeyecegim ama bilimselliğinden emin olduğum bir istatistiğe göre polisler en homofobik meslek grubu çıkmış. bunu öğretmen ve hekimler takip etmekteymiş.
benimki tam olarak evden işe işten eve. full macerasız bir hayat kafa rahat.
kan, ihtiras, yalan-dolan, palevara, psikoz-nevroz, skandal, fuck the system..

hergün farklı farklı maceralar, farklılıkların rutine binmesi gibi birşey.